Wielki Zlot Food Trucków na Tarczyński Arena Wrocław! Już w weekend

0

Już 8 kwietnia na wrocławski stadion Tarczyński Arena zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 8, 9 i 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków inaugurujący tegoroczny sezon. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy stadionie Tarczyński Arena. Food trucki będą karmić mieszkańców Wrocławia przez trzy dni od 8-10 kwietnia. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na terenie obiektu sportowego Tarczyński Arena przy Al. Śląskiej 1.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/490725795979560/?ref=newsfeed

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł10 000 kart SIM dla Ukrainy od wrocławskiego operatora: Mobile Vikings
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 8 atrakcyjnych wydarzeń [08-10.04.22]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.