Grupa RATUJ zaprasza na Wielki Piknik Charytatywny, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca w malowniczym Parku Grabiszyńskim na polanie obok Wzgórza Oporowskiego. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do poznania bliżej działalności stowarzyszenia, spędzenia czasu w towarzystwie czworonożnych podopiecznych oraz świetnej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny.

Czego Można Się Spodziewać?

Poznaj GRUPĘ RATUJ

Podczas pikniku będzie można dowiedzieć się więcej o działalności GRUPY RATUJ oraz o tym, jak wygląda proces adopcji zwierząt. Przygotowane zostały specjalne strefy tematyczne, które dostarczą wiedzy i rozrywki.

Strefa WIEDZY

W tej strefie wolontariusze opowiedzą o misji i codziennych działaniach GRUPY RATUJ. Można dowiedzieć się, jak funkcjonuje stowarzyszenie, jakie wyzwania stawia przed nimi opieka nad zwierzętami oraz jak można wesprzeć ich działalność. To także doskonała okazja, aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z adopcją – od pierwszego kroku po finalizację procedury.

Strefa BAZARKU GRUPY RATUJ

Kochacie zwierzęta i lubicie sprawiać im radość? W strefie bazarku znajdziecie mnóstwo gadżetów dla Waszych pupili oraz oryginalnych przedmiotów, które mogą stać się świetnym prezentem. Zakupione produkty nie tylko ucieszą zwierzaki, ale również wesprą stowarzyszenie, pomagając w opiece nad czworonożnymi podopiecznymi.

Strefa GASTRO

Dla miłośników pysznego jedzenia przygotowana została strefa gastronomiczna. Znajdziecie tam domowe wypieki przygotowane przez wolontariuszy, różnorodne przekąski oraz dania na ciepło. To idealne miejsce, aby odpocząć, posilić się i nabrać energii na dalsze atrakcje.

Strefa DZIECI

Na najmłodszych uczestników pikniku czeka moc atrakcji! Planszówki, zabawy z bańkami mydlanymi, malowanie buziek – to tylko niektóre z propozycji, które umilą czas dzieciom. Wolontariusze zadbają o to, aby najmłodsi spędzili ten dzień w kreatywny i radosny sposób.

Ciche LICYTACJE

Przygotowano także coś dla miłośników emocji związanych z licytacjami. W trakcie wydarzenia odbędą się ciche licytacje, na których będzie można zdobyć vouchery do kina, teatru, muzeum, salonów kosmetycznych, na escape room, do szkoły tańca, a nawet na pobyty w apartamentach. To doskonała okazja, aby zdobyć wyjątkowe nagrody, a jednocześnie wesprzeć działalność charytatywną.

Kiedy i Gdzie?

Wielki Piknik Charytatywny GRUPY RATUJ odbędzie się 16 czerwca 2024 roku w godzinach 11:00-19:00 na polanie obok Wzgórza Oporowskiego w Parku Grabiszyńskim. To idealne miejsce na spędzenie niedzieli w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, w towarzystwie innych miłośników zwierząt.

Najważniejsze Informacje

 • Data: 16 czerwca 2024
 • Godzina: 11:00-19:00
 • Miejsce: Park Grabiszyński, polana obok Wzgórza Oporowskiego
 • Atrakcje:
  • Strefa WIEDZY – informacje o stowarzyszeniu i adopcji
  • Strefa BAZARKU – gadżety dla zwierząt
  • Strefa GASTRO – domowe wypieki i przekąski
  • Strefa DZIECI – zabawy i animacje dla najmłodszych
  • Ciche LICYTACJE – vouchery i unikalne przedmioty

Dołączenie do tego wyjątkowego wydarzenia to doskonała okazja, aby poznać wolontariuszy i czworonożnych przyjaciół, dowiedzieć się więcej o działalności GRUPY RATUJ i spędzić niezapomnianą niedzielę w gronie miłośników zwierząt.

Dołącz do wydarzenia: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław walczy z rosnącym bezrobociem
Następny artykułLetnie dźwięki wypełniają miasto – Vertigo Summer Jazz Festival już w lipcu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.