Widowisko ,,Głośna noc” – Betlejem we Wrocławiu [CO, GDZIE, KIEDY]

0

Wieczór i noc 11 stycznia (godz. 18:00) w hali Orbita we Wrocławiu na pewno będą głośne. Wszystko za sprawą 4. edycji trasy koncertowej Betlejem w Polsce.

Na mapie wspólnego kolędowania z udziałem 20 gwiazd estrady jest w tym roku 10 miast. Właśnie do sprzedaży trafiła pula dodatkowych biletów dostępnych na stronach www.betlejemwpolsce.pl oraz www.bilety24.pl.

Betlejem w Polsce to największy w Polsce cykl koncertów charytatywnych, z którego dochód trafia do osób potrzebujących. Pomóc można także kupując którąś z płyt, będących zapisem wcześniejszych koncertów. Prezentem dla wszystkich jest w tym roku bezpłatna e-płyta „Kolędowanie na tysiące głosów” – do pobrania na stronie Ambasadormilosierdzia.pl

Głos Betlejem w Polsce 2019/2020 zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy. Wyśpiewają swoje historie, w których odbija się pięknym refleksem ten wyjątkowy dla społeczności chrześcijańskiej czas przyjścia na świat Bożego Syna.

Na scenie 20 znanych wykonawców

Podczas koncertów z towarzyszeniem Międzynarodowego Zespołu Muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Zaśpiewają i zagrają: Arka NOEGO, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior,  Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk oraz Mietek Szcześniak.

To będą koncerty na wiele głosów – od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe z całego świata; od balladowych po rockowe brzmienia. Muzycy zabiorą publiczność w daleką podróż dookoła świata, ale echo tej podróży wybrzmi także w osobistych i współcześnie napisanych utworach. Do artystów dołączą ze śpiewem widzowie. Każdy ze swoimi emocjami i doświadczeniami. Z własną historią i siłą wiary w sprawczą moc Bożego Narodzenia.

Dochód z trasy trafi do potrzebujących

Co roku Betlejem w Polsce to także ogromny chór kolędników, niosący pomoc. Kupując bilet na widowisko, każdy zostaje Ambasadorem Miłosierdzia. Dochód z trasy koncertowej zostanie bowiem przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Jak również trafi do nich dochód ze sprzedaży albumu płytowego Pokój Wam! Live z udziałem m.in.: Dawida Kwiatkowskiego, Bovskiej, Grażyny Łobaszewskiej oraz Kamila Bednarka.

Absolutną nowością jest w tym roku płyta „Kolędowanie na tysiące głosów”, która jest zapisem wspólnego kolędowania artystów z publicznością. Każdy może pobrać ją BEZPŁATNIE ze strony https://ambasadormilosierdzia.pl/, a przy okazji ofiarować charytatywny datek.

BETLEJEM W POLSCE to:

  • Kolędy z różnych stron świata

  • Utwory premierowe napisane specjalnie na tę okazję

  • Wyjątkowi artyści, którzy wyśpiewają także swoją historię Bożego Narodzenia

  • Porywające aranżacje muzyczne

  • Niezwykła oprawa multimedialna

  • Świąteczna atmosfera, w której podzielimy się opłatkiem

  • Najlepiej kolędująca na świecie polska publiczność

TERMINARZ TRASY:

28 grudnia 2019 – Katowice – Spodek (18.00)
29 grudnia 2019 – Poznań – Hala Arena (18.00)
03 stycznia 2020 – Toruń – Arena (19.00)
04 stycznia 2020 – Szczecin – NETTO Arena (18.00) 
05 stycznia 2020 – Kalisz – Arena Kalisz (18.00) 
10 stycznia 2020 – Warszawa – Hala Torwar (19.00) 
11 stycznia 2020 – Wrocław – Hala Orbita (18.00) 
12 stycznia 2020 – Kielce – Hala Legionów (18.00)  
17 stycznia 2020 – Gdynia – Gdynia Arena (19.00)  
18 stycznia 2020 – Ostróda – Hala Expo Mazury (18.00)

 To będzie Głośna Noc!

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNajlepsze Koncerty Wrocław 2020 [MUZYKA ALTERNATYWNA/INDIE POP/ROCK]
Następny artykułWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla Australii! [Z OSTATNIEJ CHWILI]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.