Weekend we Wrocławiu: 7 najlepszych wydarzeń [6-8.05.22]

0

Krótki tydzień po majówce właśnie się kończy. Czeka na Nas weekend, ładna pogoda i wiele ciekawych wydarzeń. Jesteście we Wrocławiu na wakacjach? Wraz z rodziną czy przyjaciółmi zastanawiacie się, z jakich atrakcji możecie skorzystać w jeden dzień we Wrocławiu? Przychodzimy do Was z cotygodniowym zestawieniem najlepszych weekendowych wydarzeń.

Weekend we Wrocławiu zapewnia każdemu wiele wrażeń i miłych wspomnień. Dużo kawiarni, restauracji, barów, plaż miejskich i atrakcji – kto by się nudził w tak dużym mieście, z taką ilością ciekawych miejsc?

2. Weekend mody vintage

Chcesz uzupełnić szafę o kilka kwiecistych sukienek lub brakuje Tobie krótkich spodenek i koszulek? Wszystko czego tylko potrzebujesz do skompletowania swojej letniej garderoby znajdziesz na Vintage Market! Znajdziesz na nim ciuchy z przewiewnych materiałów, jak len, świetnej jakości bawełny czy lśniącego jedwabiu.

Vintage Market to oryginalne, modowe perełki z lat 90., 80., 70. Starannie wyselekcjonowane ubrania będą na Was czekały na weekend, dokładnie – 7 maja tuż pod Galerią Neonów przy Ruskiej 46A.

Weekend we Wrocławiu: wydarzenia
Fot. fb/Klubokawiarnia Recepcja
Poprzedni artykułHistoria medycyny: Alois Alzheimer – jego willa i życie we Wrocławiu
Następny artykułGdzie zjesz smaczne lody we Wrocławiu? TOP 5 najlepszych lodziarni!