Weekend we Wrocławiu: 5 najciekawszych wydarzeń [23-25.09]

0
fot. Adam Bystry

Nadszedł wyczekiwany przez każdego weekend! We Wrocławiu jesień rozpoczyna się wyjątkowo. Najbliższe 3 dni będą przepełnione atrakcjami i plenerowymi imprezami.

Oto wybrane przez nas 5 wydarzeń, które mogą Was zainteresować.

Z powrotem

1. Dni Trójkąta 2022 

Dzień Trójkąta to niesamowite święto Przedmieścia Oławskiego, które odbywa się nieprzerwanie od 2017. W tym roku przygotowano nie jeden, a aż 3 Dni Trójkąta! Wśród atrakcji znalazły się warsztaty, spacery po osiedlu, kina plenerowe, psi piknik, festyn osiedlowy, a także finał tegorocznej edycji – potańcówka i silent disco.

Organizatorami szóstej edycji są Koalicja Oławska oraz partnerzy, którzy zapraszają każdego, bez względu na wiek, pochodzenie, czy też zainteresowania, do wspólnego świętowania! Wszystkie działania w ramach tegorocznych Dni Trójkąta są otwarte!

Termin: 23 – 25.09, godz. 15:00 – 20:00
Miejsce: Park Tysiąclecia

Więcej informacji: tutaj

Z powrotem
Poprzedni artykułW niedzielę we Wrocławiu odbędzie się parada psów wrocławskich i psi piknik
Następny artykułWrocław zaraz po wojnie – jak wyglądały początki?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.