We Wrocławiu startuje Auto Kino! Kino samochodowe na dużym ekranie

0

W tym trudnym czasie życie towarzyskie we Wrocławiu zostało zredukowane do minimum. Restauracje, obiekty rekreacyjne i kulturalne są w większości zamknięte a imprezy anulowane. Aby zapewnić Wam przyjemne wrażenia w czasie społecznego dystansu, uruchomione zostanie niebawem Auto Kino Wrocław.

Codziennie na dużym ekranie będą wyświetlanie popularne i lubiane przez wszystkich filmy. Widzowie mogą oglądać je z własnego samochodu.

Kino samochodowe jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1680765345417721/

► Datę rozpoczęcia organizatorzy podadzą w ciągu najbliższych kilku dni
► Program i dalsze informacje o lokalizacji zostaną opublikowane w wydarzeniu i na stronie na Facebook’u w ciągu najbliższych kilku dni
► Wstęp czwartek – niedziela od 20:00. Rozpoczęcie seansu o 21:00
► W weekendy odbędzie się również pokaz rodzinny z popularnymi filmami dla dzieci / młodzieży. (Wstęp od 17:00. Rozpoczęcie seansu: 18:00)

DARMOWE BILETY: Wylosowanych zostanie 5 podwójnych #BEZPŁATNYCH BILETÓW w pakiecie z pudełkiem przekąsek, wśród wszystkich, którzy udostępniają wydarzenie.

Uwaga organizatorzy:

Jesteś lokalnym organizatorem lub restauratorem i chciałbyś wziąć udział w realizacji? Wyślij wiadomość e-mail na adres: info@autokino.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZrób zakupy z dostawą do domu tego samego dnia! Wrocławska firma Citymox robi to najlepiej
Następny artykułOtwarcie hoteli, galerii handlowych, instytucji kultury już po majówce! [PILNE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.