Gdzie we Wrocławiu postawisz zakład sportowy

0
a

Wrocław jest miastem, które kocha sport – wystarczy tylko wspomnieć o przepięknym Stadionie Miejskim, gdzie swoje mecze rozgrywa piłkarska drużyna Śląska albo zorganizowanych w 2017 r. World Games, czyli igrzyskach sportów nieolimpijskich. Wszystko to – w połączeniu z uporządkowaniem prawnym branży – sprawia, że we Wrocławiu bardzo chętnie swoje punkty stacjonarne otwierają legalni bukmacherzy. Gdzie dokładnie można je znaleźć?

Lokale stacjonarne legalnych bukmacherów znaleźć można w setkach polskich miast i miasteczek. Na rozwój sieci w wielu przypadkach pozwalają im coraz to lepsze wyniki finansowe, będące efektem zarówno rosnącej popularności zakładów wzajemnych wśród naszych rodaków, jak i uporządkowanie branży, które dokonało się po wejściu w życie znowelizowanej ustawy hazardowej. Na jej mocy, w Polsce mogą działać legalnie jedynie podmioty posiadające odpowiednią licencję, wydawaną przez resort finansów. – Nadal możemy trafić w Internecie na reklamy nielegalnych bukmacherów, którzy nie oferują żadnych korzyści, ale stwarzają ryzyko dla graczy. Natomiast w momencie, kiedy udajemy się do bukmachera legalnego, wiemy doskonale, że proponowane przez niego kursy i stawki są stabilne – mówił agencji Newseria członek zarządu Arskom Group.
Liczne lokale stacjonarne legalnych bukmacherów można oczywiście znaleźć również we Wrocławiu. Dzięki temu mieszkańcy mają szeroki wybór zakładów oraz oferowanych przez operatorów promocji.

Legalni operatorzy we Wrocławiu

Aż dziewięć lokali stacjonarnych prowadzi we Wrocławiu największy polski legalny bukmacher – firma STS. Można je znaleźć m.in. przy ul. Piłsudskiego 110/1u, ul. Szwedzkiej 13B, al. Jedności Narodowej 42/44 oraz przy ul. Szewskiej 8 (więcej tu). W ofercie STS-u znaleźć można zakłady wzajemne na kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych, w tym oczywiście na piłkę nożną oraz zakłady handicapowe (definicja tego słowa w kontekście bukmacherskim). Bukmacher proponuje graczom m.in. zakład specjalny dotyczący obecnego sezonu Ekstraklasy, a konkretniej – wytypowania mistrza Polski. Trzeba przyznać, że analitycy STS-u nie wierzą, że może nim zostać Śląsk Wrocław – kurs bukmacherski na takie rozstrzygnięcie wynosi aż 1:2000. O wiele większe szanse na tytuł króla strzelców Ekstraklasy w tym sezonie STS daje napastnikowi Śląska – Marcinowi Robakowi. Jeśli się tak stanie, bukmacher wypłaci 4,25 zł za każdą postawioną na to złotówkę.

Jeden punkt stacjonarny we Wrocławiu – przy ul. Trwałej 7 – posiada inny polski legalny bukmacher LV BET. Warto jednak pamiętać, że LV BET skupia się przede wszystkim na rozwoju swojej działalności internetowej – posiada bowiem licencję na organizowanie zakładów zarówno stacjonarnie, jak i online. Z tego powodu LV BET przygotował dla swoich klientów ciekawą opcję bonusu na start – po zarejestrowaniu się na stronie internetowej nowy gracz może otrzymać bonus powitalny od dwóch pierwszych depozytów nawet do 1500 zł.

Kibice z Wrocławia powinni też pamiętać, że LV BET jest sponsorem głównym drużyny koszykarzy FutureNet Śląska Wrocław, która w przeszłości zdobyła 17 tytułów mistrza Polski, a obecnie walczy o powrót do krajowej elity na parkietach I ligi.

Dziesięć punktów naziemnych prowadzi we Wrocławiu Fortuna. Lokale znajdują się m.in. przy ul. Krynickiej 1, ul. Trzebnickiej 68, ul. Traugutta 149 oraz al. Piłsudskiego 105. Podobnie jak STS i LV BET, także Fortuna posiada koncesję MF na działalność zarówno stacjonarną, jak i internetową – rejestrujący się online gracze z Wrocławia i innych miejscowości w Polsce mogą więc korzystać z bardzo atrakcyjnego bonusu na start. Fortuna oferuje bowiem bonus od pierwszego depozytu do 400 zł oraz zakład bez ryzyka 100 zł (z kodem bonusowym 120 zł) .

Warto też pamiętać, że bukmacher prowadzi Fundację Sport Twoją Szansą, poprzez którą wspiera finansowo m.in. dzieci i młodzież czy sportowców niepełnosprawnych. Jednym z jej beneficjentów jest także mająca siedzibę we Wrocławiu Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej, która dzięki wsparciu prowadzi bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży.

Oczywiście to tylko kilka przykładów legalnych bukmacherów, którzy prowadzą lokale stacjonarne we Wrocławiu. Miłośnicy zakładów wzajemnych mogą również korzystać z usług bukmachera Superbet (cztery punkty, m.in. przy ul. Piłsudskiego 46 1b) oraz Totolotka (trzy lokale, m.in. przy ul. Hubskiej 125). Bonusy Totolotka są natomiast dostępne tylko dla graczy online, wyższe z użyciem specjalnego słowa (na tej stronie internetowej z kodami – link ).

Jak więc widać, lubiący sport wrocławianie naprawdę mają w czym wybierać!

materiał informacyjny

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzień Babci i Dzień Dziadka – pomysły na prezenty
Następny artykułNajwybitniejsi szefowie kuchni i najlepsze restauracje we Wrocławiu – rusza Fine Dining Week!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.