10 czerwca we wrocławskich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: „Warcraft: Początek” inspirowany kultową grą oraz film obyczajowy „Zanim się pojawiłeś”.

Bez tytułuW filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje.
Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, ale obejmuje całość historii. Powstał on przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

Każdy kto zakupi bilet na film „Warcraft: Początek” do Multikina będzie mógł odebrać ulotkę z kodem upoważniającym do grania w „World of Warcraft” za darmo przez miesiąc.


Bez tytułuBestsellerowa powieść „Zanim się pojawiłeś” autorstwa Jojo Moyes, zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii o miłości ostatnich lat i już doczekała się kontynuacji. Louisa „Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will, wyzbył się już nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.


„Maxine Peake Hamlet” – jedyne pokazy w Polsce 14 czerwca w Multikinie!

 Bez tytułu

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Maxine Peake Hamlet” z Maxine Peake w roli głównej. Spektakl z Royal Exchange Theatre w Manchesterze będzie można zobaczyć na 14 czerwca 2016 roku w Multikinie Arkady Wrocławskie.

„Hamlet”, ikoniczne dzieło Williama Szekspira, to wielka opowieść o lojalności, miłości, zdradzie, zbrodni i szaleństwie.

14 czerwca o godz. 19:00. w Multikinie Arkady Wrocławskie widzowie będą mogli obejrzeć wersję kinową tej głośniej produkcji teatralnej.

Pokaz odbędzie się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Czas trwania: ok. 210 min. (w tym przerwa: 15 min.) Bilety:

  • 35 zł – normalny
  • 30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
  • 25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

 


 

Mamy dla was konkurs!

Polub fanpage Multikino Arkady Wrocławskie oraz napisz tu poniżej komentarz „zrobione”.

Spośród wszystkich osób, które to zrobią jutro o 17stej wybierzemy dwie osoby, które dostaną:

  • 1 podwójne zaproszenie na pokaz „Maxine Peake Hamlet” ważne w dniu 14.06 do Multikina Arkady Wrocławskie
  • 1 podwójne zaproszenie na film 'Warcraft: Początek” ważne w dniach 13.06 – 16.06 do Multikina Pasaż Grunwaldzki

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułModny Wrocław – wybierz z nami najciekawszą stylizację [sesja nr 4]
Następny artykuł7. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa
Odkryj Wrocław na nowo