Dart, bule, planszówki i sportowa rywalizacja. Już w walentynki powraca kolejna odsłona towarzyskiego cyklu spotkań dla wrocławskich seniorów w Magnolia Park.  

Będzie to kolejne wydarzenie w ramach Wrocławskich Spotkań Seniorów w Magnolia Park, podczas którego uczestnicy aktywnie spędzą czas. Spotkanie rozpocznie się od rozgrzewki przy muzyce prowadzonej przez trenera. Później przyjdzie czas na sportową rywalizację w darta (lotki) oraz bule. Seniorzy będą mogli też zagrać w gry planszowe oraz szachy. Uczestnicy otrzymają upominki za wygrane w poszczególnych kategoriach. Będzie też czas na rozmowy i odpoczynek przy kawie.  

Magnolia Park jest przestrzenią, która łączy ludzi i aktywizuje społeczność lokalną. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy gościć wrocławskich seniorów, którzy właśnie w walentynki będą mogli spędzić wspólne chwile i dobrze się bawić mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park. 

 

Wydarzenie odbędzie się w środę (14 lutego) w godz. 10-13 na placu wewnętrznym przy salonie Empik (na parterze). Udział jest bezpłatny.  

Wydarzenie jest częścią miejskiego programu „Trener Senioralny ze Sportową Rodziną”  —całorocznego cyklu zajęć i imprez sportowo-rekreacyjnych dla wrocławskich seniorów i rodzin na terenie Wrocławia. Kolejne spotkanie zaplanowano w Magnolia Park na 28 lutego. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWalentynki we Wrocławiu 2024: 7 wydarzeń, w których się zakochasz! 
Następny artykułWrocław: 5 nowych tras tramwajowych i nowa zajezdnia. Największy projekt w historii MPK! 
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.