Walentynki we Wrocławiu [TOP 5 najciekawszych pomysłów]

0

Jeśli już teraz boli Was głowa od zastanawiania się, co tym razem wymyślić na Walentynki we Wrocławiu, żeby było ciekawie, oryginalnie i romantycznie jednocześnie, to wiedzcie, że gotowe rozwiązania są w zasięgu ręki.

A dokładniej: kilku kliknięć. Sprawdźcie nasze propozycje na Walentynki we Wrocławiu i wybierzcie tę najlepszą właśnie dla Was.

Koncerty

Dobra wiadomość dla miłośników koncertów na żywo: będzie w czym wybierać! W walentynkowy weekend możecie wybrać się między innymi na takie koncerty (kliknijcie, aby przejść do szczegółów każdego z nich):

Anna Wyszkoni (Impart)

Swingrowers (Stary Klasztor)

Pawbeats Orchestra (Centrum Koncertowe A2)

Symfonik nieznany (Narodowe Forum Muzyki)

LemON akustycznie (Sala Koncertowa Radia Wrocław)

Spektakle

Dla tych, którzy nad muzykę przedkładają teatr, również nie zabraknie wyboru. Teatr Polski w walentynkowy weekend wystawi trzy różne spektakle:

„Xięgi Schulza” 

„20 najśmieszniejszych piosenek na świecie”

„Acid snow [Będzie jeszcze zimniej]”

Z kolei fani książek Marka Krajewskiego z pewnością chętnie wybiorą się na spektakl o Eberhardzie Mocku w Teatrze Capitol:

„Mock. Czarna burleska” 

Na sportowo

Nic tak nie cementuje związku jak wspólny wysiłek… na przykład biegowy. 15 lutego 2020 o 11:00 będziecie mogli sprawdzić swoją kondycję na jednym z dwóch dystansów: 5 i 10 kilometrów. Ile przebiegniecie razem? Czy pomożecie sobie w momencie kryzysu? Kto pierwszy poda pomocne ramię? Przekonajcie się, ile razem macie sił, na Zimowym Biegu Piasta.

Kolacja z muzyką na żywo

Nie ma nic bardziej romantycznego niż kolacja z muzyką na żywo w przytulnej restauracji. To absolutny walentynkowy pewniak. Co więcej, to propozycja, która doskonale łączy się z każdym koncertem, spektaklem czy… wysiłkiem fizycznym. Na przykład po intensywnym zwiedzaniu Wrocławia. Zabierzcie swoje drugie połówki do Art Restauracji, gdzie przy dźwięku skrzypiec i blasku świec spędzicie razem przyjemny wieczór.

Warsztaty kulinarne (z noclegiem!)

Jeśli łączy Was wspólna pasja do gotowania (lub jedzenia), to zachęcamy do spędzenia kilku walentynkowych godzin na warsztatach kulinarnych z Katarzyną Gubałą. Podczas warsztatów wejdziecie w posiadanie tajników zdrowej,wegańskiej kuchni, a z taką wiedzą Wasze przyszłe domowe obiady przejdą prawdziwą metamorfozę. Przyjemne z pożytecznym! Polecamy również połączyć ten wypad z czymś romantycznym i niezapomnianym, czyli noclegiem w Art Hotelu.

Walentynki we Wrocławiu? Zapomnijcie o bólu głowy. Siadajcie, klikajcie i cieszcie się wspólnymi chwilami!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułUWAGA! Dziś jakość powietrza we Wrocławiu jest krytyczna!
Następny artykułEco Life – Targi żywności ekologicznej i zdrowego stylu życia [CO, GDZIE, KIEDY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.