W Magnolia Park powstaje miejsce dla sklepu PRIMARK. Otwarcie już niedługo!

0

Kultowy sklep irlandzkiej marki PRIMARK będzie pierwszym takim salon na Dolnym Śląsku. W związku z przygotowaniami do otwarcia, Magnolia Park prowadzi przebudowę fragmentu aktualnej przestrzeni handlowej. Na czas prac w centrum handlowym pojawiły się ściany z kolorowymi grafikami, przy których można zrobić selfie. Dodatkowo przygotowano specjalne koło inspirujące do kulinarnych odkryć.

Pierwszy PRIMARK na Dolnym Śląsku zostanie otwarty w Magnolia Park w czwartym kwartale 2023 roku.

Sklep o całkowitej powierzchni najmu ponad 5300 mkw. będzie miał dwa poziomy. Asortyment tej popularnej na całym świecie marki to odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, a także kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowe i akcesoria. PRIMARK jest ceniony nie tylko za podążanie za najnowszymi trendami modowymi, ale też za atrakcyjne ceny produktów.

Decyzja o lokalizacji pierwszego na Dolnym Śląsku sklepu PRIMARK w Magnolia Park we Wrocławiu to dla nas wyróżnienie. Jesteśmy przekonani, że popularność tej sieci przyciągnie do naszego centrum klientów nie tylko z Wrocławia i Dolnego Śląska, ale również z pozostałych sąsiadujących województw – mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

Obecnie w Magnolia Park trwają prace przygotowawcze. – Otwarcie tak dużego salonu to spore przedsięwzięcie, które wymaga od nas częściowej zmiany aranżacji aktualnej powierzchni handlowej. Musimy połączyć kilka dotychczasowych lokali w jeden dwupoziomowy – tłumaczy Anna Fabianowska.

Primark będzie zlokalizowany niedaleko wejścia od strony ulicy Legnickiej. Teraz lokal jest zasłonięty kolorowymi ścianami. Klienci mogą zrobić sobie zdjęcie w jednym z czterech kolorowych Instaboxów (rowerowym, sportowym, dekoracyjnym i kwiatowym). Warto także odpocząć w wygodnej strefie relaksu, a przy wyborze oferty gastronomicznej zainspirować się kołem fortuny na poziomie pierwszym. Jako nowość pojawiło się w tej części centrum uwielbiane przez młodzież stoisko BOBOQ BUBBLE TEA.

Ten rejon Magnolia Park jest również miejscem spotkań ze sztuką. We wrześniu można tam było obejrzeć wystawę wrocławskiego fotografa Macieja Lulko pt. „Podróż po Ameryce”, a w październiku można oglądać wystawę prac dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury Fabryczna pod hasłem „Smaczna Sztuka”.

Kreatywnie podchodzimy do modernizowanej przestrzeni w naszym centrum. Chcemy, by była przyjazna klientom i w pełni użytkowa, dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkie artystyczne inicjatywy, które mogą pojawić się w tym miejscu – podkreśla Anna Fabianowska.

PRIMARK to kolejna duża marka, która będzie obecna w Magnolia Park. Pod koniec września w centrum handlowym w rejonie hipermarketu CARREFOUR otworzył się sklep PEPCO o powierzchni najmu prawie 800 mkw. Od lipca działa też popularny HALFPRICE, czyli salon w formacie off-price, w którym można kupić odzież, obuwie i dodatki znanych marek w atrakcyjnych cenach. Modową ofertę Magnolia Park w ostatnim czasie uzupełnił butik kreatywnej projektantki DOMINIKI MŁYŃCZAK, salon MARCIANO by GUESS z ubraniami i dodatkami premium, marka SNIPES, która otworzyła salon z kultowymi sneakersami w nowej odsłonie, a także wyjątkowy salon jubilerski firmy SAVICKI, znajdujący się w sercu centrum na pierwszym piętrze. Nowe wnętrza zyskały również salony CCC, STRADIVARIUS i WÓLCZANKA. W czerwcu w salonie eobuwie.pl uruchomiono również interaktywną przymierzalnię MODIVO.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu odbędzie się Festiwal Innowacji Społecznych i Technologii pod hasłem ,,Lokalność”
Następny artykułAquapark za 5 zł + Festiwal Saunowania!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.