Uwaga, konkurs fotograficzny. Zrób zdjęcie osiedla i wygraj głośnik JBL!

0

Mieszkamy w tym samym domu, na tej samej ulicy, na jednym osiedlu, w tym samym mieście. Jesteśmy sąsiadami i sąsiadkami. To nasza wspólna okolica! Wydaje się, że ją znamy i wiemy jak wygląda, ale wbrew pozorom nie tak łatwo jest ją uchwycić i uwiecznić dla innych. Spróbujcie sami! Weźcie swoje aparaty fotograficzne lub smartfony i zróbcie autorski portret miasta i osiedla!

  • To może być ciekawa przygoda, pełna odkryć, spotkań i chwil w dobrym towarzystwie.
  • Możesz sfotografować kolegów na boisku, zrobić zdjęcie detalu, spojrzeć na podwórko z okna, a może zachwyci cię coś innego?
  • Pokaż miasto i osiedle Twoimi oczami!
  • Wyślij zdjęcie na konkurs!
  • Do wygrania przenośne głośniki JBL!

Dzieci i młodzież zainteresowane udziałem w konkursie powinny do dnia 24 listopada 2022 roku zgłosić swój udział, przesyłając – z pomocą rodzica/opiekuna prawnego – wypełniony formularz zgłoszenia oraz zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem autora, i informacją o kategorii wiekowej – na adres email: konkurs@dfop.org.pl Jeśli jesteś osobą pełnoletnią (masz 18 lat), możesz dokonać zgłoszenia samodzielnie.

Fotografia może być wykonana aparatem, tabletem lub smartfonem, można wysłać tylko 1 sztukę, a przesłany plik może mieć nie więcej niż 10 MB. Dopuszczone formaty pliku to JPG oraz PNG. Plik musi być oryginalny, organizatorzy dopuszczają jednak niewielkie przeróbki cyfrowe polegające na korekcie kolorystyki, kontrastu czy ostrości, a także drobnym retuszu.

Uwaga! Jeśli fotografujesz twarz kogoś innego, musisz mieć na to jego zgodę – a jeżeli osoba ta jest niepełnoletnia, zgodę jego rodzica/opiekuna prawnego!

Organizatorzy ustalili dwie kategorie wiekowe.

  • Kategoria „A” obejmuje dzieci w wieku 10-13 lat
  • Kategoria „B” przeznaczona jest dla osób w wieku między 14 a 18 rokiem życia.Prace będą oceniane osobno dla każdej kategorii wiekowej.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • w tytule: imię i nazwisko, oznaczenie kategorii wiekowej oraz dopisek Konkurs;
  • wypełniony i podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego Formularz Konkursowy wraz z oświadczeniem (pozwalającym na użycie ww. materiałów przez Organizatora Konkursu do promocji konkursu na stronie internetowej Organizatora, w mediach społecznościowych oraz innych mediach współpracujących z DFOP, a także zezwalającym na zgłoszenie pracy do konkursu i zaprezentowaniu na wystawie pokonkursowej, na użycie danych autora pracy – imienia, nazwiska i wieku – oraz pracy w opisany powyżej sposób), który stanowi załącznik numer 1 do Regulaminu;
  • załącznik w postaci zdjęcia (uwaga, plik JPG lub PNG w nazwie powinien być oznaczony tytułem zdjęcia oraz imieniem i nazwiskiem autorki/a);

KARTA ZGŁOSZENIA: TUTAJ
REGULAMIN: TUTAJ

Rozstrzygnięcie konkursu

Spośród nadesłanych zgłoszeń konkursowych międzykulturowa komisja konkursowa, powołana przez Organizatora, wybierze zwycięzców/zwyciężczynie.
Prace będą oceniane osobno dla każdej kategorii wiekowej.

Dodatkowo Organizator przewiduje przyznanie dwóch wyróżnień spośród wszystkich nadesłanych prac, niezależnie od kategorii wiekowej.
Decyzję w sprawie szczegółowo ocenianych prac komisja podejmie w oparciu o kryteria opisane w Regulaminie konkursu. Komisja ogłosi decyzję do 9 grudnia 2022 roku.

Nagrody

Zwycięzcy/Zwyciężczynie – wybrani przez Komisję autorzy/autorki trzech najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej – otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora.

Za pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach nagrodą będzie bezprzewodowy głośnik JBL oraz power bank. Pozostali laureaci oraz wyróżnieni otrzymają bezprzewodowy głośnik JBL. Ponadto, spośród nadesłanych prac komisja wyłoni grupę fotografii, która zostanie zaprezentowana na wystawie pokonkursowej w Centrum na Przedmieściu (Ul. Prądzyńskiego 39a, Wrocław) w dniu 9 grudnia 2022 roku o godzinie 18:30.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOsiołek Zidane z wrocławskiego ZOO wytypował wynik meczu Polska – Meksyk
Następny artykułKoleje Dolnośląskie uruchamiają nowy sklep internetowy. Bilet kupisz szybko i bez logowania
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.