Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na Ołbinie i pl. Dominikańskim

0

Zmiany w organizacji ruchu na ulicach Ołbińskiej i Krętej, oraz nocne prace konserwacyjne w tunelach samochodowych na placu Dominikańskim

W tygodniu poświątecznym wystąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu
w wybranych punktach miasta. Będą miały związek z porządkowaniem parkowania na Nadodrzu oraz nocnymi pracami w tunelach samochodowych.

Nadodrze i ulica Ołbińska i Kręta

Na ulicach Ołbińskiej i Krętej w dniach od 19 do 21 kwietnia obowiązywać będą czasowe zakazy parkowania dla potrzeb wyniesienia w terenie elementów nowej organizacji ruchu, mającej na celu uporządkowanie parkowania i poprawę bezpieczeństwa pieszych (parkowanie równoległe i prostopadłe, słupki, wysepki i pylony, martwe pola). Prosimy o zwracanie uwagi na znaki B-36 z terminem obowiązywania od dnia 19.04, które już zostały ustawione w terenie. Zmiana zostanie wdrożona decyzją organu zarządzającego ruchem  w uzgodnieniu z radą osiedla.

Szczegóły projektu:

https://bip.zdium.wroc.pl/wp-content/uploads/2021/10/5.1.3.-ORD_Olbinska_scalony-pdf.pdf

Tunele samochodowe na placu Dominikańskim

Tak jak co roku, po zakończeniu sezonu zimowego, w tunelach podziemnych odbędą się prace konserwacyjne (m.in. mycie i przeglądy znajdujących się w nich instalacji). Na czas prowadzenia robót tunele będą wyłączane z ruchu kołowego i przejazd będzie możliwy wyłącznie górą placu Dominikańskiego:

  • tunel północny (po stronie galerii handlowej) będzie zamknięty od godz. 22:00 w dniu 22 kwietnia do 8:00 dnia 23 kwietnia,
  • tunel południowy będzie zamknięty od godz. 22:00 w dniu 29 kwietnia do 8:00 dnia 30 kwietnia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławskie Fontanny. Niezwykłe historie, ciekawostki i ważne informacje
Następny artykułTrzy nowe kierunki tanich lotów z Wrocławia! Barcelona, Rodos i Tirana (Albania)
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.