Ulubieni bohaterowie najmłodszych w Magnolia Park. Przyjdź na wystawę Świnki Peppy

0

Odwiedź camping Świnki Peppy, zarycz jak ulubiony dinozaur George’a i zapozuj w aucie Taty Świnki. W najbliższy piątek i sobotę najmłodsi mogą na żywo towarzyszyć popularnej Śwince w jej przygodach na specjalnej Wystawie Świnki Peppy w Magnolia Park. 

 To będą dwa dni pełne przygód w krainie zabawy popularnej Świnki Peppy i jej młodszego brata George’a. 20 i 21 stycznia dzieci mogą zwiedzać wyjątkową Wystawę Świnki Peppy i poczuć się jak prawdziwi towarzysze kultowej bohaterki. Do dyspozycji będzie pięć stanowisk, które podobnie jak w bajce, będą przestrzenią do niesamowitych przygód.

  • Stanowisko detektywistyczne – dzieci z pomocą lupy muszą odnaleźć przyjaciół Peppy. Na najlepszych detektywów czekają nagrody.
  • Leśny camping Peppy – to tam najmłodsi poznają ciekawostki o życiu owadów.
  • Klub małego artysty – strefa kreatywności z łamigłówkami, kolorowankami i… dinozaurem George’a, który ryczy na zawołanie.
  • Strefa Foto, gdzie można zapozować w aucie Taty Świnki na tle domu Peppy oraz Korona Peppy – przestrzeń, gdzie dzięki własnoręcznie zrobionej koronie każde dziecko stanie się królem i królową dobrej zabawy.
  • Plac zabaw – strefa aktywności ze zjeżdżalnią i zamkiem.

Zabawa wśród scenografii z ulubionej bajki to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Dzięki licznym animacjom dzieci mogą przeżywać niezwykłą przygodę wraz z bohaterami popularnej bajki – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Podczas wystawy nad dziećmi będą czuwać animatorzy oraz hostessy. Dodatkowo każde dziecko ma szansę otrzymać upominki z wizerunkiem kultowej Świnki.

Wystawa Świnki Peppy odbędzie się w dniach 20-21 stycznia w godzinach 10.00-18.00, na placu od wejścia z ulicy Legnickiej.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak pozbyć się glonów z akwarium?
Następny artykuł9 najciekawszych wystaw we Wrocławiu, które musisz zobaczyć w 2023 roku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.