Turniej ligi niemieckiej Lacrosse na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu już 2 kwietnia!

0
fot. fb/ Panthers Wroclaw

W pierwszą sobotę kwietnia drużyna Panthers Lacrosse rozegra pierwszy turniej na murawie Stadionu Olimpijskiego po zimowej przerwie. W ramach rozgrywek Wschodniej Bundesligi DLaxV wrocławskie lacrosistki podejmą zespoły ATV Leipzig 1845 oraz USV TU Dresden.

Bilety będą dostępne na Stadionie w dniu wydarzenia.

Nadchodzące mecze na Stadionie Olimpijskim to drugi turniej Wschodniej Bundesligi DLaxV w tym roku. Pierwszy odbył się w Berlinie, a jego rezultat był satysfakcjonujący dla wrocławskiego zespołu.

Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Wygraliśmy jeden mecz, a drugi pojedynek zakończył się minimalną, bo jednopunktową przegraną. Taki wynik, jak i postawa całego zespołu, dobrze rokują na przyszłość. Wierzymy, że na własnym, sportowym podwórku jesteśmy w stanie pokazać się od jeszcze lepszej strony, dlatego liczymy na gorący doping kibiców – mówi Bartosz Kajor, trener Panthers Lacrosse.

We Wrocławiu kobiecy zespół Panthers Lacrosse zmierzy się z niemieckimi ekipami: USV TU Dresden oraz z ATV Leipzig 1845. Oba mecze odbędą 2 kwietnia – kolejno o godz. 11:00 i 13:00. To dobra okazja do tego, aby zobaczyć grę zawodniczek lacrosse oraz efekty ciężkich treningów oraz pracy całego zespołu i sztabu trenerskiego.

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety w cenie 10 zł będzie można kupić w kasach Stadionu Olimpijskiego w dniu turnieju.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBeach Bary we Wrocławiu: Kiedy otwierają się plaże nad Odrą?
Następny artykuł10. Bloki PRL-u – adwokat diabła. Osiedle pod Jaworami
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.