Tu zapakujesz bezpłatnie prezenty, udekorujesz pierniki i odbierzesz prezent!

0

Czym pachną święta? Oczywiście, że piernikiem! Na chwilę przed Bożym Narodzeniem w Magnolia Park ruszają trzydniowe warsztaty piernikowe. Nie zabraknie też spotkania ze Św. Mikołajem, świątecznego pakowania prezentów i podarunków dla klientów.

Świąteczna atmosfera powoli sięga zenitu, ale Magnolia Park jeszcze ją podgrzewa i zaprasza na trzy dni słodkich warsztatów. Piernikowe szaleństwo rusza 13 grudnia i zakończy się 15 grudnia. To jednak nie wszystko, bo przez weekend wszyscy klienci będą mieli szansę na wyjątkowe podarunki od największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku.

Kolejny przedświąteczny weekend w Magnolia Park to przede wszystkim atrakcje dla najmłodszych. Przez trzy dni dzieci wezmą udział w pysznych piernikowych warsztatach, na których nie tylko wysłuchają historii tego wyjątkowego wypieku, ale również same własnoręcznie go udekorują. Po zajęciach najmłodsi będą mogli zabrać pierniczki do domu lub zbudować z nich olbrzymi domek. Warsztaty odbywają się w godzinach 12.00-18.00 przy świątecznym drzewie, na placu przy salonie Empik. W jednym warsztacie może uczestniczyć 15 dzieci.

Dodatkową weekendową atrakcją dla klientów będą świąteczne wieńce przygotowane przez wrocławską manufakturę florystyczną. Za każde wydane 250zł w Magnolia Park podczas nadchodzącego weekendu klienci otrzymają świąteczny wieniec. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne – srebrny albo w tradycyjnych złoto-czerwonych barwach. Wieńce można odbierać 14 i 15 grudnia od godziny 10.00 przy wejściu od ulicy Legnickiej w pobliżu salonu Jubitom. Akcja obowiązuje do godziny 20.00  lub do wyczerpania zapasów.

Chcemy umilić, ale też i ułatwić mieszkańcom regionu ten świąteczny czas, dlatego to już kolejny weekend, podczas którego dzieci mogą wziąć udział w warsztatach rzemieślniczych i własnoręcznie udekorować słodycze. Będzie też można zabrać ze sobą do domu świąteczny wieniec, który jest prezentem za zakupy w Magnolia Park – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park.

Przez cały miesiąc Magnolia Park organizuje również darmowe pakowanie prezentów. Do 23 grudnia włącznie specjaliści od prezentów zapakują nasze upominki w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym. Punkt pakowania prezentów znajduje się przy salonie Top Secret na poziomie +1.

W tym roku tradycyjnie już w Magnolia Park czeka na dzieci zaczarowany las, gdzie mogą spotkać świąteczny dąb, gadające drzewo oraz postacie z Krainy Słodyczy.

Przedświąteczny weekend w Magnolia Park to również spotkanie ze Św. Mikołajem, który przez sześć godzin dziennie (od 13 do 15 grudnia) będzie czekał na najmłodszych przy świątecznym drzewie.

Świąteczny weekend w Magnolia Park

  • Pierniczkowe warsztaty

13-15 grudnia

Godziny: 12.00-18.00

Plac przy salonie Empik

  • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

13-15 grudnia

Godziny: 12.00-18.00

Plac przy salonie Empik

  • Pakowanie prezentów

Do 23 grudnia

W godzinach pracy galerii (9.00-21.00). Od 13 do 23 grudnia oraz 27 grudnia od 9.00 do 22.00.

Przy salonie Top Secret (+1)

  • Wieńce świąteczne

14-15 grudnia

Od godziny 10.00 do wyczerpania zapasów

Plac eventowy od ulicy Legnickiej

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLoty z Wrocławia – gdzie tanio polecieć? [GRUDZIEŃ 2019]
Następny artykułOd wiosny nowe połączenie lotnicze z Wrocławia do Chorwacji [BILETY OD 95ZŁ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.