TOP miejsce na majówkę 2023 we Wrocławiu. Tej przygody nie zapomnisz!

0

Szukasz ciekawego pomysłu na majówkę 2023 we Wrocławiu? Najlepiej, żeby było to miejsce idealne na każdą pogodę? Dobrze masz bawić się nie tylko Ty, ale także Twoja rodzina? Mamy propozycję, która jeszcze na lata zapadnie Wam w pamięć. Nie wierzysz? Sprawdź!

Jak spędzić majówkę we Wrocławiu? 

Ogród Botaniczny, starówka, ogród japoński, Fontanna Multimedialna– tych symboli miasta raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Podobnie zresztą jak i muzeów oczarowujących niejednego miłośnika historii. Ale czy wiesz, że to tylko wierzchołek góry lodowej? Co powiesz na to, że Wrocław może Cię jeszcze bardziej zaskoczyć?

Majówka w mieście to czas, w którym Wrocław pokazuje swoje najlepsze oblicze. Jeśli szukasz ekstremalnych wrażeń, to właśnie tu powinieneś być! Masz okazję przetestować swoje granice i poczuć, jak adrenalinowy wiatr zaciera granice między tym, co realne, a tym, co tylko wydaje się niemożliwe. Co ważne – nawet deszczowa pogoda nie pokrzyżuje Twoich planów!

Pomysł na niezapomnianą majówkę z dziećmi 

Urlop to doskonały czas, by spędzić czas z rodziną i odpocząć od codziennych obowiązków oraz rutyny. Dlatego zaszalej – wybierz na majówkę z dziećmi coś, co może i jest nieznane, ale na pewno dostarczy Wam niecodziennych emocji.

O czym mowa? O locie w tunelu aerodynamicznym. Wejdź do niego i poczuj wiatr we włosach! Na pewno czekają Cię niezwykłe chwile, których nie da się zapomnieć. A co to właściwie jest?

Tunel aerodynamiczny – idealne miejsce dla poszukiwaczy wrażeń 

Symulator swobodnego lotu to pionowa rura o długości około 4,3-4,5 metra. Prędkość wiatru w jej wnętrzu dochodzi do niemal 300 km/h. Co to oznacza? Że magiczne doświadczenia nie są zarezerwowane już tylko dla osób uprawiających sporty ekstremalne! Każdy może wznieść się w powietrze bez najmniejszego ryzyka.

Lot w tunelu aerodynamicznym to świetna alternatywa dla rozrywek wyzwalających adrenalinę, na które boisz się zdecydować. Jeśli skok ze spadochronem lub na bungee Cię przerażają – zacznij od kapsuły powietrznej i zobacz, czy to przygoda dla Ciebie.

Nie obawiaj się – przed wejściem do tunelu przejdziesz szkolenie z instruktorem. Dodatkowo zapewni Ci on bezpieczeństwo podczas lotu. Daj się ponieść wiatrowi generowanemu przez specjalne urządzenia i przygotuj na świetną zabawę! Poczuj się jak kosmonauta w stanie nieważkości lub skoczek spadochronowy. I to w bezpiecznej oraz kontrolowanej przestrzeni. Na czas lotu dostaniesz specjalny kombinezon oraz kask i gogle.

Tunel jest odpowiednim miejscem nie tylko dla poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń. W symulatorze swobodnego lotu przetestujesz także swoje zdolności manualne oraz koordynację ruchową. To także świetna okazja do przełamania własnych barier czy lęków.

Odwiedź więc Flyspot Wrocław i spróbuj swoich sił!

Flyspot Wrocław – rozrywka dla każdego! 

Tunel aerodynamiczny we Wrocławiu to miejsce, w którym maksymalna prędkość wiatru to nawet 290 km/h. Technologia Stroina Litvnov oraz specjalne ulepszenia sprawiają, że jest komfortowy także dla niedoświadczonych lotników. Nie masz więc się czego obawiać! Z kolei, jeżeli latasz regularnie i chcesz przygotować się do zawodów – na pewno nie będziesz zawiedziony.

Od jakiego wieku można latać we Flyspot? Już 3-latki mogą fruwać w naszym tunelu. Oczywiście pod okiem instruktora, który cały czas dba o bezpieczeństwo maluszka. Indoor skydiving bez wątpienia spodoba się także starszym dzieciom i dorosłym. Nie przesadzimy, jeśli stwierdzimy, że to świetne miejsce dla osób w każdym wieku. Niezależnie od ich kondycji fizycznej czy dotychczasowych doświadczeń związanych ze sportem, czy aktywnością fizyczną.

Nieziemskie wrażenia gwarantowane! I to bez obaw o turbulencje, bo powietrze w tunelu jest idealnie gładkie. Po zakończonej zabawie otrzymasz pamiątki – filmik z Twoimi lotnymi wyczynami oraz certyfikat.

Zwróć uwagę na to, że będziesz się tu świetnie bawić niezależnie od pogody. Tak więc nawet w przypadku deszczu Twoje dzieci nie będą się nudzić. Zaplanuj więc majówkę 2023 najlepiej jak się da i tak, byś nie musiał niczego odwoływać, jeśli aura nie dopisze.

Gotowy na spróbowanie czegoś nowego? Flyspot we Wrocławiu czeka na Ciebie! Zarezerwuj lot już dziś!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Arsenał z malowniczym dziedzińcem. Odkryj ciekawą historię tego miejsca
Następny artykuł8 pomysłów na majówkę we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.