fot. Santander Letnie Brzmienia
a

Vito Bambino, Nosowska, Kaśka Sochacka, Artur Rojek i Łąki Łan to między innymi oni zagrają w lipcu podczas festiwalu Santander Letnie Brzmienia we Wrocławiu. Tegoroczna edycja odbędzie się 12 i 13 lipca na Polach Marsowych. W line-upie solowe koncerty dziewięciu topowych polskich artystów oraz wyjątkowy projekt specjalny, BABIE LATO.

Karnety dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl.

Festiwalowa trasa Santander Letnie Brzmienia powraca do Wrocławia i po raz pierwszy zagości na kultowych Polach Marsowych. Drugi weekend lipca będzie okazją do podróży przez różne gatunki muzyczne – od popu i rocka, muzykę doskonale znaną z rozgłośni radiowych, po brzmienia bardziej alternatywne.

Na scenie pojawi się mogący pochwalić się, aż ośmioma nominacjami do nagrody Fryderyk 2024 za album „Pracownia”, Vito Bambino, Artur Rojek, który przygotowuje się do wydania nowej płyty, jaką zwiastuje singiel „Odrobinę więcej” oraz autorka jednego z największych przebojów 2023 roku, singla „Madison”, Kaśka Sochacka.

Powraca też wyjątkowy projekt specjalny BABIE LATO w składzie Brodka, Margaret i Rosalie. Artystki reprezentują szeroki wachlarz gatunków, od popu, przez rap po muzykę housową i new disco, z sentymentalnymi odniesieniami do ikonicznych brzmień końcówki lat 90. i 2000.

Na Santander Letnie Brzmienia we Wrocławiu zagra IGO, posiadacz jednego z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie oraz gwiazdy zeszłorocznej edycji festiwalu Nosowska, NataliaKukulska, Margaret i Rosalie. Premierowo zagrają też Poluzjanci pracujący nad nową, czwartą płytą oraz długo niewidziani na polskich scenach zespół Łąki Łan.

Koncerty będą wzbogacone specjalnymi i interaktywnymi wydarzeniami dla publiczności. Nie zabraknie również strefy warsztatowej i chilloutowej dającej okazje do twórczej zabawy. Spotkajmy się, posłuchajmy najlepszej polskiej muzyki, przetańczmy letnie wieczory w doskonałej atmosferze.

Więcej informacji wraz z harmonogramem festiwalowych przystanków na stronie www.letniebrzmienia.pl

Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim, Tor Służewiec, Urząd Miasta Łódź i Miasto Katowice. Patroni medialni: RMF FM, Zwierciadło, Elle, Onet. Sponsor główny: Somersby. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska.

KARNETY:   

EARLY BIRD TICKETS – dostępne od 05.03.2024 r. (g. 12.00) do wyczerpania puli biletów.   

299 zł – karnet dwudniowy   

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Zmiany w rozkładach jazdy MPK na Święta Wielkanocne
Następny artykułCo będzie otwarte w Święta Wielkanocne we Wrocławiu? Atrakcje na Wielkanoc 2024
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.