The Legend of Rock Syphonic. Spektakularny koncert we Wrocławiu!

0
Poczuj niesamowite emocje podczas jedynego takiego koncertu w Polsce! Największe światowe przeboje rockowe wykonane NA ŻYWO w niezwykłej symfonicznej aranżacji. Niecodzienne muzyczne emocje zagwarantują rewelacyjni muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej oraz zaproszeni goście znani z największych scen rockowych w Polsce. Małgorzata Ostrowska, Marek Piekarczyk, Piotr Cugowski i Grzegorz Kupczyk.

Petarda na scenie! 

Widowisko stworzone by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz potężne efekty świetlne i wizualne przenoszące widzów w zupełnie inny, nowy, niecodzienny i zadziwiający świat muzyki rockowej!

Podczas koncertu usłyszycie największe ROCKOWE przeboje w niezwykłych aranżacjach takich zespołów jak QUEEN, ROXETTE, LED ZEPPELIN, AC/DC, GUNS N’ ROSES, METALLICA, THE BEATLES, SCORPIONS, BON JOVI, AEROSMITH, NIRVANA czy LINKIN PARK i wiele więcej.

LightingSHOW – Potężne i widowiskowe efekty świetlne

Legendy Rocka wymagają niesamowitej oprawy dlatego koncert połączy na tak dużą skalę nowatorskie efekty wizualne oraz niezwykłe efekty świetlne. Widowisko odbędzie się na żywo w legendarnej HALI STULECIA we Wrocławiu, zapewniając widzom niecodzienne doznania, efekty i niezapomniane wrażenia.

Guitar&DrumShow – rewelacyjne show na gitarze i perkusji!

The Legend of Rock Symphonic powstał z pasji do muzyki rockowej, które wspólnie przenoszą nas do świata największych przebojów w zupełnie nowej pięknej aranżacji. Organizatorzy chcą, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego repertuaru, a jednocześnie zobaczyli coś nietypowego i nowego.

Dlatego też zaproszono do tego projektu nie tylko cenioną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej ale także polskich muzyków znanych ze scen rockowych w tym Małgorzaty Ostrowskiej, Marka Piekarczyka, Piotra Cugowskiego oraz Grzegorza Kupczyka. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo. Wszyscy uczestnicy będą mogli również doświadczyć niesamowitych solowych występów gitarowych i perkusyjnych w niecodziennych wykonaniach.

The Legend of Rock Symphonic Wrocław
Rock Never Dies! 
Termin: 25 marca, godz. 20:00
Miejsce: Hala Stulecia Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOddział 8 PKO Banku Polskiego we Wrocławiu w nowym formacie – nowocześniejszy i bardziej cyfrowy
Następny artykułJak agencja marketingowa z Wrocławia może pomóc Twojej firmie?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.