Czy kiedykolwiek myśleliście o tym, że Wasz ulubiony piłkarz może zmieścić się w Waszej dłoni? Brzmi nierealnie, prawda? Ale co, jeśli powiemy Wam, że to możliwe i już wkrótce będziecie mogli zobaczyć na własne oczy miniatury zawodników WKS Śląsk Wrocław? O tak, tego jeszcze nie było!

Miniaturyzacja piłkarzy: Jak to się stało?

Prace nad tym nietypowym projektem rozpoczęły się kilka miesięcy temu, kiedy to WKS Śląsk Wrocław nawiązał współpracę z Kolejkowem, specjalistami od tworzenia miniaturowych światów. Wybrani zawodnicy przeszli skanowanie w nowoczesnym urządzeniu zwanym „miniaturyzatorem”. Każdy fragment ich ciała, strój, a nawet wyraz twarzy został dokładnie zarejestrowany.

  • Co to jest miniaturyzator? To urządzenie umożliwiające stworzenie dokładnych, miniaturowych replik.
  • Kiedy zobaczymy efekty? Premiera projektu zaplanowana jest na 24 kwietnia w Kolejkowie.
  • Gdzie to się odbędzie? Kolejkowo, znajdujące się w Sky Tower na I piętrze przy ul. Powstańców Śląskich 95 we Wrocławiu.

Co mówią organizatorzy?

Jakub Paczyński, prezes Kolejkowa, zdradza, że cały projekt to coś więcej niż tylko miniaturowe figurki. To przeniesienie ducha, determinacji i klasy zawodników do świata, który dosłownie mieści się na dłoni.

Z kolei Patryk Załęczny, prezes WKS Śląsk Wrocław, podkreśla, że projekt ma na celu zachowanie pamięci o bieżącym sezonie, w którym drużyna radzi sobie wyjątkowo dobrze. Jest to również świetna pamiątka dla fanów, pozwalająca zatrzymać w czasie emocje związane z rozgrywkami.

Zaproszenie na premierę

24 kwietnia, w dzień prezentacji projektu, Kolejkowo otworzy swoje drzwi dla wszystkich fanów WKS-u oraz miłośników miniaturowych światów. O godzinie 9:00 piłkarze Śląska będą mogli jako pierwsi obejrzeć całą wystawę. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak wyglądają miniaturowe wersje ulubionych sportowców.

Poza tym, między 14:00 a 14:45, fani będą mieli możliwość spotkania się z piłkarzami przed wejściem do Kolejkowa, gdzie będą mogli otrzymać autografy oraz wejściówki na nadchodzące mecze Śląska i bilety do Kolejkowa.

Cennik i godziny otwarcia

Kolejkowo jest otwarte codziennie od 10:00 do 18:00, włączając w to wszystkie niedziele i święta. Bilet normalny kosztuje 43 zł, a ulgowy 35 zł (dla dzieci od 3 do 18 lat, studentów, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych). Dzieci do lat 3 zwiedzają za darmo.

Jako wielcy fani Śląska Wrocław, nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak nasza drużyna została zminiaturyzowana. To zdecydowanie innowacyjny sposób na uczczenie sukcesów naszych ulubieńców. Czy miniaturyzacja zmieni sposób, w jaki patrzymy na piłkę nożną? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – 24 kwietnia we Wrocławiu będziemy świadkami czegoś naprawdę wyjątkowego.

Do zobaczenia w Kolejkowie, gdzie świat wielkiego sportu spotyka się ze światem małych cudów!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułElektryczny autobus testowany na Leśnicy i trasie do Miękini. Pojedziesz nim za darmo!
Następny artykułEKOszenie we Wrocławiu: Jak Zarząd Zieleni Miejskiej Zmienia Podejście do Pielęgnacji Trawników
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.