Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sera i naturalnych produktów z małych manufaktur 11 października na ul. Zwycięską 4 we Wrocławiu (Teren hotelu AGRO), gdzie odbędzie się Targ sera i produktów rzemieślniczych.

Druga niedziela października na długo zapadnie wam w pamięci. Będzie to prawdziwa uczta smaków. Wśród wystawców znajdą się producenci serów z całej Polski. Będą sery dojrzewające, twarogi, sery świeże, pyszne masło, jogurty i kefiry nie tylko z mleka krowiego, ale również z mleka koziego i owczego. Targ sera urozmaicą również znakomite produkty regionalne i rękodzielnicze.

Podczas imprezy przeprowadzony zostanie ogólnopolski konkurs serów, w którym wyłoniony zostanie laureat Grand Prix Wielkiego SERwowania!

Nie zabraknie atrakcji. Przeprowadzone będą pokazy kulinarne i konkursy dla publiczności. Szef kuchni Boreczna, Wojciech Harapkiewicz zaprezentuje jakie potrawy można wyczarować, używając produktów regionalnych w tym serów rzemieślniczych. Posłuchamy też występu zespołu Buttercap.

Wstęp wolny.

Organizatorzy: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Stowarzyszenie Serowarów Farmerskich i Zagrodowych.

Więcej informacji w wydarzeniu: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane