Tak zmieniła się witryna butiku Moda Italia! Kolejny projekt Dobry Widok

0

Moda Italia to butik, który znajduje się na ul. Jedności Narodowej na wrocławskim Nadodrzu. To jedyne takie miejsce na Nadodrzu, gdzie dostaniemy ubrania prosto z Włoch z dbałością wyselekcjonowane przez właścicielkę.

Witryna miała duży potencjał ze względu na lokalizację sklepu – róg ulicy Jedności Narodowej i Probusa oraz duże okna do zagospodarowania. Wyzwaniem były natomiast stan elewacji i skromny budżet. Rozwiązaniem okazał się minimalistyczny projekt wyklejki na szybę wykonany przez Amandę Salę. Projektantce zależało na tym by stworzyć skromny, ale elegancki wzór na szybie.

Pani Katarzyna, właścicielka Italia Moda, od samego startu projektu, miała sprecyzowane oczekiwania co do witryny. Miało być czysto, minimalistycznie i elegancko – tak, aby nie przytłoczyć produktów sprzedawanych w sklepie. Naszą rolą było sprostanie tym oczekiwaniom i zmieszczenie się w budżecie” mówi koordynatorka projektu Zuzanna Wollny.

PRZED

PO

Projektantka witryny, Amanda Sala, dodaje: “W projekcie nawiązałam do nazwy sklepu oraz skojarzenia jakie budzi, czyli słonecznej Italii. Powstały minimalistyczne elementy przywodzące na myśl wschodzące słońce, które jednocześnie zdobią witrynę ale nie przesłaniają odzieży prezentowanej na manekinach. Odnowiona i zdecydowanie w spokojniejszym piaskowym kolorze elewacja, również wpisuje się w tę koncepcję.”

Złota wyklejka połyskuje w słońcu, którego nie brakuje w tej lokalizacji o każdej porze dnia. Treść poprzednich napisów została zapisana nowoczesnymi fontami, a elewacja została odświeżona dzięki czemu wzrok przyciąga starannie przygotowywana przez właścicielkę aranżacja w witrynie.

Wyklejkę zrealizował duet: Magda Boznańska i Radek Kubisz

Autorem zdjęć jest: Delaflow

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZwiedzaj Wrocław zabytkowym tramwajem lub autobusem [TRASY TURYSTYCZNE]
Następny artykułOd 10 lipca brak tramwajów na Kozanów i Maślice
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.