Tak wygląda 6 najpopularniejszych wąsaczy w całej Polsce! Czterech z Wrocławia

0
a

Tak wygląda sześciu najpopularniejszych wąsaczy w całej Polsce! Poznaj finalistów trzeciej edycji wrocławskiego konkursu Złoty Wąs i wybierz swojego faworyta z najlepszym wąsem. Głosowanie rusza 3 listopada.

Wąsy a la dr Watson, w stylu lampshade, niczym Zorro czy może po prostu English mustache – każde są warte uwagi, ale wygrać może tylko jeden! Właśnie ruszyło internetowe głosowanie na najpopularniejszego wąsacza we wrocławskim plebiscycie Złoty Wąs.

Sześciu finalistów wyłoniono spośród kandydatów z całej Polski. Do finału przeszło czterech wąsaczy z Wrocławia, jeden z Malborka i jeden pochodzący z okolic Krakowa. Panowie zaprezentowali swój zarost w pełnej krasie podczas sesji, która odbyła się w Magnolia Park i warsztacie Unikat.

Który wąs zdobędzie złoto? O tym zdecydują internauci, którzy za pośrednictwem bezpłatnego formularza na stronie www.zlotywas.pl przez ponad dwa tygodnie będą głosować na swojego faworyta.

Plebiscyt Złotego Wąsa to nie tylko zabawa. Jego głównym celem jest popularyzacja męskiej profilaktyki, otwarta dyskusja o męskich nowotworach bez tabu i uświadomienie panom, jak znaczące jest regularne kontrolowanie własnego organizmu, zwłaszcza w kontekście chorób nowotworowych – podkreśla Marcin Janiszewski z Fundacji Forum Mężczyzn i dodaje, że każdy, kto odda głos w plebiscycie, otrzymuje nagrodę w postaci rabatu w wysokości 25 proc. na badania profilaktyczne w każdym punkcie przyjęć Laboratorium Medycznego Synevo w całej Polsce.

Dodatkowo również każda zarejestrowana na stronie www.zlotywas.pl osoba otrzyma darmowy kupon z badaniami realizowanymi przez Centrum Medyczne Magnolia Park oraz 20-procentowy rabat na konsultację medyczną.

Magnolia Park od zawsze chętnie promuje profilaktykę i zdrowy tryb życia, dlatego bycie partnerem Złotego Wąsa ma dla nas szczególne znaczenie. Plebiscyt co roku dociera do szerokiego grona odbiorców, co oznacza, że coraz więcej mężczyzn dowiaduje się, jak właściwie dbać o swoje zdrowie i co robić, by uchronić się przed chorobami – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu i posiadacza najpopularniejszego wąsa poznamy podczas finału konkursu już 20 listopada. Pierwszy wąsacz otrzyma statuetkę Złotego Wąsa oraz garnitur od partnera wydarzenia, firmy Pawo, zaś wszyscy laureaci – upominki od sklepów zlokalizowanych w Magnolia Park i pakiet badań profilaktycznych.

Podczas finału Złotego Wąsa, w sobotę 20 listopada w Magnolia Park, będzie można nie tylko poznać zwycięzcę plebiscytu, ale także porozmawiać z ekspertami o męskiej profilaktyce i dowiedzieć się, jak właściwie przeprowadzić samobadanie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPark na Kępie Mieszczańskiej otwiera się dla mieszkańców
Następny artykułSezon zimowy na wrocławskich drogach rozpoczął się 1 listopada. Zima nie zaskoczy drogowców?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.