Święto Kina we Wrocławiu: Bilety za 12 złotych i najnowsze premiery filmowe

0
Cinema City Wroclavia

W najbliższą sobotę, 30 września, Polskę ogarnie kinowe szaleństwo! To już 8. edycja ogólnopolskiego Święta Kina, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, które jednoczy kinomaniaków i miłośników filmów w jednym celu: celebracji sztuki filmowej.

W tym dniu przekonamy się, że magia kina nadal żyje, a wszystkie bilety do kin w całej Polsce kosztować będą tylko 12 złotych. To okazja, na którą czeka każdy prawdziwy kinomaniak.

Warto wybrać się do kina w tym szczególnym dniu z kilku ważnych powodów. Po pierwsze, tegoroczna edycja Święta Kina obfitować będzie w najnowsze premiery filmowe, które z pewnością dostarczą dawkę emocji, rozrywki i wzruszeń.

Jednym z tych filmów jest „Doppelgänger. Sobowtór”, który już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie i oczekiwania wśród kinomanów. To historia pełna tajemnicy i niesamowitych zwrotów akcji, która na pewno zapadnie w pamięć widzów.

Ale to nie koniec atrakcji! W repertuarze znajdą się również inne tytuły, które z pewnością przyciągną różne grupy widzów. Miłośnicy komedii z radością powitają „Moje wielkie greckie wesele 3”, kontynuację kultowego filmu, który dostarcza mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji. Dla fanów akcji i adrenaliny nie może zabraknąć „Niezniszczalni 4” oraz „Strzępy”. Osoby ceniące klimatyczne, tajemnicze historie mogą wybrać się na „Duchy w Wenecji”. A to tylko kilka z wielu filmów, które czekają na widzów tego dnia.

Warto również wspomnieć, że Święto Kina to doskonała okazja do odkrycia filmów, które być może przegapiliśmy w bieżącym repertuarze. „Zielona granica”, „Teściowie 2”, „After 5. Na zawsze”, „Barbie” – to tylko niektóre z filmów, które również będzie można zobaczyć w trakcie tego wyjątkowego dnia.

Ale gdzie konkretnie będziemy mogli skorzystać z tej okazji? Wrocław również włącza się do obchodów Święta Kina, a lista kin biorących udział w tej akcji jest imponująca:

  1. Cinema City (Korona – ul. B.Krzywoustego 126C, Wroclavia – ul. Sucha 1) – Te popularne kina oferują wiele sal kinowych i szeroki wybór filmów, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
  2. DCF (ul. Piłsudskiego 64A) – To kino z długą tradycją, które zawsze stawia na jakość i różnorodność repertuaru.
  3. Kino Helios (ALEJA BIELANY – ul. Czekoladowa 9, Galeria Magnolia Park – ul. Legnicka 58) – Helios to sieć kin, która zawsze stara się dostarczać widzom najlepsze wrażenia kinowe.
  4. Multikino Pasaż (Plac Grunwaldzki 22) – Multikino to miejsce, gdzie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie, niezależnie od gustu.
  5. Nowe Horyzonty (ul. ZAMENHOFA 1) – To kino specjalizujące się w filmach niekonwencjonalnych, artystycznych i niezależnych. Święto Kina to doskonała okazja, aby odkryć nowe, inspirujące dzieła.

Warto zaznaczyć sobie tę datę w kalendarzu i już teraz planować, które filmy chcemy zobaczyć w ramach Święta Kina. To wyjątkowa okazja, aby poczuć magię kina w pełnej krasie i cieszyć się ulubionymi produkcjami za naprawdę atrakcyjną cenę. Nie przegapcie tej okazji i do zobaczenia w kinie!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBasteja Hioba do remontu. Wrocław otrzymał dotację z rządowego programu, która pozwoli restaurować zabytek, jednak potrzeby są znacznie większe
Następny artykułKolejowe Zakamarki Wrocławia: Podróż przez historię i architekturę miasta
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.