Świąteczny jarmark i grzane wino – wrocławskie ulice zapraszają na spacer!

0

Grzane wino, świąteczne przysmaki i niesamowite prezenty – wrocławska gastronomia zaprasza na weekendowy spacer wzdłuż Św. Antoniego i Włodkowica!

Już w najbliższy weekend serdecznie zapraszamy na wyjątkowy świąteczny spacer wzdłuż ulic Św. Antoniego i Włodkowica. Na spacerujących czekać będą przyuliczne restauracje i kawiarnie ze specjalnym świątecznym menu, dostępnym na wynos. Ponadto, lokalne marki oraz przezdolni twórcy zaprezentują swoje rękodzieła, które będzie można nabyć i podarować w świątecznym prezencie naszym najbliższym.

Świąteczny jarmark na Włodkowica

Mnóstwo pyszności, świąteczny klimat, niesamowite prezenty, wyszukane trunki oraz miejscowe specjalności w zupełnie nowych odsłonach – wrocławska gastronomia z ulicy Włodkowica serdecznie zaprasza na weekendowy jarmark świąteczny! Odbędzie się on 12-13 grudnia, w godzinach od 12:00 do 20:00 na dziedzińcu Synagogi Pod Białym Bocianem. Dzięki przepięknej dzielnicy, przyjaznej atmosferze oraz bogatej w różnorodność ofercie lokali gastronomicznych, będziemy mogli poczuć świąteczny klimat już w najbliższy weekend. Z przepysznymi ofertami czekać będzie na nas przede wszystkim Mleczarnia, Peruwiana, Cocofli, Bułka z Masłem, Słodki Chłopak oraz KRASNOLÓD. Warto więc skręcić na Włodkowica i oddać się smakowej pokusie.

https://www.facebook.com/mleczarniawroclaw/photos/a.10153390776826159/10159362436741159/
Więcej informacji tutaj

Święta na Antoniego

Świąteczny klimat czeka na nas również na najsmaczniejszej ulicy Wrocławia –  Św. Antoniego. W najbliższą sobotę (12 grudnia) w godzinach 12:00-21:00 wszystkie przyuliczne restauracje i kawiarnie zapraszają na świąteczne przysmaki i rozgrzewające napoje, dostępne na wynos. Grzane wino, rozgrzewająca herbata oraz gorąca czekolada z pewnością umilą nam weekendowy spacer i ogrzeją w zimowe grudniowe dni. Dzięki lokalnym markom i przezdolnym twórcom, będzie można również zakupić niesamowite rękodzieła. Przechadzka wzdłuż Antoniego stanie się więc bez wątpienia doskonałą okazją do poszukiwań prezentów dla naszych najbliższych. W poszukiwaniach pomysłów na świąteczne prezenty pomogą nam m.in. UGLYika, Muszkacik, Maciej Święty, Mała Szklarnia, Myśl ceramika, Vroclinki, Maria Makrama, Alicja Sajko i wielu innych, niesamowitych osób i wrocławskich marek. Zapraszamy!

Photo by freestocks.org from Pexels

Więcej informacji tutaj

Sprawdź również: Ogród Botaniczny zamieni się w Tajemniczy Ogród! Magiczne iluminacje i pokazy laserowe

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPoké poké – restauracja, której brakowało we Wrocławiu!
Następny artykułTe pluszaki wyglądają jak uratowane przez Ekostraż zwierzęta – licytuj i pomagaj!