Surfuj po nagrody czyli na fali konkursów w Pasażu Grunwaldzkim

0

W Pasażu Grunwaldzki czuć już lato! Właśnie dlatego dla wszystkich fanów plaży, surfingu i letnich aktywności wrocławskie centrum przygotowało konkurs, w którym można zdobyć nagrody o łącznej wartości 30 tys. zł!

Wystarczy zrobić zakupy w dniach 10 – 23 czerwca, zarejestrować paragon i grać o bonusy!

NA FALI ZAKUPÓW, NA FALI WYPRZEDAŻY      

Czerwiec to nie tylko jeden z najcieplejszych miesięcy w roku, to także początek gorącego, wyprzedażowego sezonu. Warto więc wpaść do Pasażu by uzupełnić letnią garderobę o najgorętsze modowe trendy i grać o atrakcyjne nagrody! Jak je zdobyć? Robiąc zakupy za min. 50 zł (na jednym paragonie), rejestrując paragon i grając w grę! Każdy uczestnik zabawy ma okazję sprawdzić się w roli surfera, pokonując wirtualne fale i zbierając flagi. Najlepsi zawodnicy danej godziny mogą liczyć nie tylko na podziw konkurentów, ale przede wszystkim na atrakcyjne nagrody.  Do zgarnięcia są bowiem karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz wakacyjne gadżety.

SURFING? NO JAK TO GDZIE, W PASAŻU!

– Lato w mieście wcale nie musi być nudne! Wrocław oferuje mieszkańcom mnóstwo aktywności – od poszukiwania krasnali po relaks nad Odrą. Warto jednak podkreślić, że Pasaż Grunwaldzki również wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wrocławian. Nasz letni konkurs z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy tęsknią za plażowymi klimatami ale również wszystkim fanom zakupów. W naszym centrum można bowiem połączyć „przyjemne z przyjemnym” czyli wyprzedażowe zakupy z letnimi rozrywkami. Na specjalnym konkursowym stoisku na śmiałków czekać będzie surfingowa deska, dzięki której zakupowicze „sprawdzą się” w wodnych sportach i zagrają o wakacyjne nagrody – mówi Natalia Pucicka, manager ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

Konkurs trwa od 10 do 23 czerwca a Punkt Obsługi Konkursu, zlokalizowany na poziomie 0 w strefie wejścia głównego, czynny jest codziennie od 10:00 do 20:00 (za wyjątkiem niehandlowej niedzieli). Więcej informacji na wwww.pasazgrunwaldzki.pl

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPanthers Wrocław przegrywają z mistrzami Europy. Trudne spotkanie z Frankfurt Galaxy
Następny artykułWe Wrocławiu odbędzie się kino rowerowe! Prąd do wyświetlenia filmu powstanie dzięki sile mięśni widzów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.