Tylko kilka dni dzieli nas od drugiej edycji muzycznego wydarzenia Corona Sunsets Session. Ta dedykowana mieszkańcom Wrocławia i okolic impreza, to doskonała okazja do przyjemnego pożegnania lata, w gronie przyjaciół oraz relaksu, na łonie natury.

Corona Team ponownie zaprasza do wspólnego celebrowania przyrody, młodości oraz zachodzącego słońca właśnie we Wrocławiu! Aby uprzyjemnić uczestnikom czas, organizatorzy przygotowali zarówno bogatą część muzyczną, jak i cały szereg atrakcji dodatkowych!

Ponieważ Corona Sunsets Session to przede wszystkim muzyka, w tym roku, w ostatni sierpniowy weekend, niezapomnianych atrakcji Corona Team dostarczy w powiększonym składzie. O  wyjątkowe doznania muzyczne zadbają:

? DJ Druh Sławek,

? DJ Vader,

? Rubin Robi Raban,

oraz gwiazda wieczoru

? Dj 69 Beats.

W przerwach między bujaniem się do przyjemnych, letnich rytmów, na evencie będzie można także skorzystać z trzech dedykowanych stref:

–  chillout, w której każdy będzie mógł usiąść, odpocząć i porozmawiać,

– glitter, gdzie hostessy spełniać będą życzenia posiadania złotych i srebrnych tatuaży oraz pięknych makijaży tematycznych,

– trickboard, będącej sprawdzianem równowagi, w którym adrenalina i dobra zabawa są gwarantowane.

To jednak nie wszystko! By jeszcze bardziej podkreślić klimat wszechobecnej przyrody, na miejscu rozdawane będą kwiatowe wianki. Dzięki nim zdecydowanie każdy poczuje się, jak letnie bóstwo. Wyjątkowe chwile podczas Sunsets Session uwiecznione zostaną przy pomocy instaxowych zdjęć i rozdawane w specjalnych, pamiątkowych ramkach od Corony. O zachodzie słońca Sunset Fire Dance zaprezentuje opolska grupa Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem MANTIKORA.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/276146209788986/

Wstęp: bezpłatny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPunkty widokowe we Wrocławiu [ZDJĘCIA, CENNIK I GODZINY OTWARCIA]
Następny artykułWrocław na weekend: 10 najciekawszych wydarzeń [24-26 sierpnia 2018]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.