Sprzedaż mieszkań w inwestycji Czysta 4 nabiera tempa. Już 1/3 wrocławskiego projektu ma swoich właścicieli

0

Czysta 4 to flagowa inwestycja belgijskiego dewelopera BPI Real Estate Poland powstająca w samym centrum Wrocławia. Projekt osiągnął stan zerowy, dlatego obecnie rozpoczęły się prace konstrukcyjne związane z budową pierwszych kondygnacji naziemnych. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, a wraz z jej postępem rośnie sprzedaż, która osiągnęła już 36%. Projekt cieszy się popularnością przede wszystkim ze względu na doskonałą lokalizację i proekologiczne rozwiązania. Czysta 4 powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym koncepcji 15-minutowego miasta.

W nowoczesnym 6-piętrowym budynku zaprojektowano 183 przestronne mieszkania w rozkładzie 1-, 2-, 3- i 4-pokojowym z przynależnymi ogródkami, balkonami lub tarasami. Inwestycja zapewni mieszkańcom wielowymiarowy komfort życia dzięki systemowi typu smart home, który znajdzie się na wyposażeniu każdego lokalu. W projekcie budynku wydzielono także przestrzeń na 3 lokale usługowe, komórki lokatorskie, rowerownię oraz podziemną halę garażową z miejscami postojowymi, a także  dodatkowe miejsca parkingowe naziemne. Atutem Czystej 4 są również oryginalne udogodnienia, wśród nich taras widokowy ze strefą rekreacji na dachu budynku oraz przestrzeń coworkingowa dla osób pracujących zdalnie.

– Inwestycja przeznaczona jest dla osób dynamicznych, którym zależy na łatwej komunikacji po mieście, najczęściej bez samochodu, które cenią sobie nie tylko różnorodność udogodnień i usług jakie niesie za sobą bliskość miasta, ale także ograniczanie wytwarzania śladu węglowego. Czysta 4 to projekt, który łączy te cechy. Zarówno zastosowane rozwiązania ekologiczne, jak i udogodnienia dla mieszkańców przekładają się na duże zainteresowanie kupujących szukających atrakcyjnego mieszkania dla siebie, ale także pod inwestycję. Aktualny poziom sprzedaży wynosi 36 proc. Jest to bardzo satysfakcjonujący nas wynik potwierdzający, że trafiamy z naszą ofertą do grupy klientów, z myślą o których projektowaliśmy ten budynek – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland.

Inwestycja Czysta 4, jak i inne projekty mieszkaniowe BPI Real Estate Poland, dowodzi, że podstawą strategii biznesowej firmy są zasady zrównoważonego rozwoju. To właśnie dlatego w projekcie  zastosowano liczne rozwiązania ekologiczne, takie jak zielony dach, panele fotowoltaiczne, miejsca dla rowerów, system nawadniania oparty o zbieraną wodę deszczową czy budki lęgowe dla ptaków. Co więcej, nowoczesna inwestycja powstaje na terenie dawnej galerii handlowej, z której część materiałów po rozbiórce zostanie nie tylko poddana recyklingowi, ale też ponownie wykorzystana w częściach wspólnych nowego budynku.

BPI Real Estate Poland zgodnie z korporacyjnym motto – Urban Shapers – koncentruje się na aktywnym kształtowaniu przestrzeni miast. Dlatego ważnym elementem misji dewelopera jest koncepcja 15-minutowego miasta. Wrocławska inwestycja wpisuje się w te założenia, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli łatwo i szybko przemieścić się do pracy, szkoły czy na zakupy. Realizacja przemyślanej i funkcjonalnej inwestycji w centrum miasta sprzyja zagęszczeniu tkanki miejskiej, co ma także pozytywny wpływ na środowisko.

Budowa inwestycji Czysta 4 jest już widoczna z poziomu ulicy i przebiega zgodnie z harmonogramem. Aktualnie zakończono realizację płyty fundamentowej, a prace budowlane obejmują kaskadową realizację pierwszych kondygnacji nadziemnych, w ramach których wykonywane są stropy 1-go,2-go i 3-go piętra. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na II kwartał 2024 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska, która wchodzi w skład tej samej grupy kapitałowej co BPI Real Estate Poland.

Ceny mieszkań i apartamentów w inwestycji Czysta 4 w ofercie BPI Real Estate Poland wynoszą średnio ok. ok. 19.100 PLN/m.kw.

Więcej informacji nt. oferty dostępne jest na stronie: https://czysta4.pl/

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOsiedle Nowy Dwór we Wrocławiu: geneza i historia, której mogliście nie znać
Następny artykułDwie nowe zjeżdżalnie pojawią się we wrocławskim Aquaparku! Będą gotowe za 2-3 miesiące
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.