Spotkania biznesowe przy winie

0

Niestandardowe spotkania i warsztaty dla zespołów cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie te, dzięki którym można nie tylko zacieśnić relacje, a i przy okazji rozwinąć się, doświadczając czegoś nowego. 

W ten trend idealnie wpisują się wszelkiego rodzaju winiarskie eventy firmowe połączone z degustacją w stylu wine & food pairing, jak wine & cheese pairing czyli kolacja degustacyjna z dużą dawką wiedzy dotyczącej łączenia różnych rodzajów win i serów. Podczas takiej kolacji degustacyjnej uczestnicy mają okazję spróbować wyśmienitych win w połączeniu z jakościowymi serami rzemieślniczymi, nauczyć się techniki degustowania wina, ale przede wszystkim, dzięki swobodnej atmosferze spotkania, zintegrować się oraz miło spędzić czas z członkami swojego teamu. 

Sommelier prowadzący warsztaty poświęca czas całej grupie, odpowiada na indywidualne pytania, dostarczając sporej dawki wiedzy winiarskiej podanej w przystępny sposób, niezależnie od poziomu zaawansowania uczestników. Na początku degustacji wprowadza grupę w tematykę oceny wina i prawidłowej jego degustacji. Wspólnie z uczestnikami określa główne kroki oceny wina, a także odpowiada na wszelkie pytania, nakierowując tym samym na indywidualną ocenę proponowanych etykiet. Jest komentatorem win i wsparciem podczas tastingu, pozostając przy tym dyskretnym towarzyszem wieczoru. 

Biznesowe spotkania przy winie we Wrocławiu przeprowadza zespół Otovino.pl. „Klienci, którzy zgłaszają się do nas zazwyczaj poszukują oryginalnego pomysłu na wyjście firmowe. Menadżerowie chcą zaskoczyć swoich pracowników, oferując im ciekawy warsztat. Nasi klienci to również międzynarodowe grupy z dużych firm. Od lat przeprowadzamy degustacje zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim. Okazuje się, że wino to świetny sprzymierzeniec spotkań na poziomie biznesowym. Zawsze dbamy o to, aby atmosfera spotkania była luźna i niewyniosła. Uważamy, że to ludzie są najważniejsi, a wino jest jedynie towarzyszem. ” – mówią założycielki Otovino.pl.

Warsztat wina z wykwalifikowanym sommelierem w towarzystwie doskonałej kuchni stanowi doskonałą odskocznię od codziennych biurowych spraw i znakomicie sprawdza się jako urozmaicenie tradycyjnej firmowej kolacji, a także wigilijnych i świątecznych spotkań. Szkolenia winiarskie mogą być także ciekawą atrakcją dla kadry menadżerskiej, wszak winiarski savoir-vivre nierzadko okazuje się przydatny nie tylko na gruncie prywatnym, ale także w sytuacjach biznesowych. 

Szukających zatem pomysłu na integrację przy winie odsyłamy do zespołu Otovino.pl, który specjalizuje się w tej formie eventów i realizuje szyte na miarę warsztaty winiarskie zarówno dla mniejszych, jak większych grup.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł11 powodów, dla których warto odwiedzić restaurację Concordia Taste na Wyspie Słodowej we Wrocławiu
Następny artykułUsuwanie AdBlue ze sterownika sposobem na psujący się układ oczyszczania spalin