Sky Tower z nową atrakcją dla turystów i mieszkańców

0
Sky Tower
fot. Kamil Chorągwicki Fotografia

W ścisłym centrum stolicy Dolnego Śląska na wysokość 212 metrów wznosi się Sky Tower – zaliczany do najbardziej charakterystycznych budynków w kraju. Jedną z głównych atrakcji obiektu jest Punkt Widokowy, z którego doskonale widać panoramę Wrocławia i okolic.

Od niedawna, za sprawą trzech kamer, przez całą dobę obserwować można także Góry Sowie, Kamienne, Wałbrzyskie, Kaczawskie, Karkonosze, Port Lotniczy oraz Stare Miasto. Relacje dostępne są na stronie internetowej Sky Tower.

W 2012 roku we Wrocławiu powstał pierwszy w mieście drapacz chmur, obecnie będący jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów w regionie. Główną atrakcją jest najwyżej położony Punkt Widokowy w Polsce, z którego doskonale widać panoramę stolicy Dolnego Śląska oraz jej okolice. Krajobrazy widziane zza okien robią nieprawdopodobne wrażenie o każdej porze roku, przez co stanowią znakomitą scenerię dla romantycznych zaręczyn czy sesji fotograficznych. Panoramę widzianą z Punktu Widokowego można również obserwować z domowego zacisza, dzięki trzem rejestratorom obrazu zamontowanym na Sky Tower. Kamery skierowane są na Góry Sowie, Kamienne, Wałbrzyskie, Kaczawskie, Karkonosze, Port Lotniczy oraz Stare Miasto.

Punkt Widokowy jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych atrakcji w naszym obiekcie. Każda wizyta na tarasie widokowym robi na odwiedzających niesamowite wrażenie. Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonać się o tym na własnej skórze oraz dla fanów panoramy widzianej z 49 piętra Sky Tower, uruchomione zostały trzy kamery, które umożliwiają całodobowy podgląd kilku różnych kierunków. Serdecznie zachęcam do sprawdzenia naszej strony internetowej, gdzie udostępniamy nagrana – mówi Magdalena Wiewiór, Marketing Manager.

Na uwagę zasługuje również niepowtarzalna architektura budynku i doskonała lokalizacja – obiekt znajduje się w pobliżu kluczowych wrocławskich instytucji oraz zaledwie 20 minut drogi samochodem od lotniska. Sky Tower to nie tylko wrocławska atrakcja turystyczna, ale również dystrybutor rozrywki oraz miejsce spotkań. Regularnie odbywają się tutaj jedne z ciekawszych wydarzeń w regionie, takie jak m.in.: Sky Tower Run – Mistrzostwa Polski w biegu po schodach, różnorodne koncerty czy stand-up’y. Niebawem na miejscu będzie można także skorzystać z nowego konceptu kulinarnego, który wzbogaci lokalną ofertę gastronomiczną.

Relacja na żywo z kamer dostępna jest pod następującym adresem: galeria.skytower.pl/kamera-online.

mat. prasowe Sky Tower

Sprawdź również: Punkty widokowe we Wrocławiu [ZDJĘCIA, CENNIK I GODZINY OTWARCIA]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatne kino na Rynku w ramach 19. Festiwalu Nowe Horyzonty [PROGRAM]
Następny artykułKolejne bezpłatne spektakle w ramach ,,Teatru na leżakach”!
Odkryj Wrocław na nowo