Sterowane auto od zawsze było marzeniem prawie każdego dziecka. Mała lub większa wersja takiej zabawki wywołuje wiele uśmiechów od lat na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych entuzjastów motoryzacji. Odwiedziliśmy pierwszą w Polsce, znajdującą się we Wrocławiu na Kozanowie, salę zabaw Automania RC z rozciągającą się na powierzchni 25 metrów kwadratowych makietą z torem przeszkód i specjalnie przygotowanymi zadaniami wyczynowymi.

Wielopokoleniowa rozrywka

Automania RC to miejsce, gdzie zarówno najmłodsi jak i starsi będą mogli spróbować swoich sił sterując pojazdami przez zawiłe trasy makiety, które doskonale odtwarzają obraz prawdziwych dróg oraz placów budowy. Jednocześnie, aż do 10 pojazdów RC może wykonywać fascynujące zadania: przewrócić ładunki, budować drogę a nawet toczyć bitwy czołgami.

Zdecydowanie nie jest to jednorazowa atrakcja, bo dla najbardziej zapalonych uczestników zabawy czeka „Karta Kierowcy” ze specjalnymi poziomami do zdobycia. Doskonalenie umiejętności kierowania pojazdem i rywalizacja podczas wspólnych misji sprawią, że będziecie chcieli tu zaglądać częściej.

Edukacyjna strona zabawy

Zabawa w Sali Zabaw Automania RC to nie tylko świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również inwestycja w rozwój osobisty. Sterowanie modelami RC to doskonały trening dla umysłu – rozwija wyobraźnię przestrzenną, koordynację ruchową oraz logiczne myślenie. Podczas konstruowania tras i rozwiązywania problemów związanych z przemieszczaniem pojazdów przez mosty czy inne przeszkody, każdy może doskonalić swoje umiejętności, które przydadzą się również w codziennym życiu.

Nie dajcie się zwieść tym niepozornym pojazdom! Sprawdziliśmy osobiście tor na makiecie w Automanii RC i możemy śmiało powiedzieć, że ta atrakcja dostarcza emocji na wiele godzin.

Podróże w czasie podczas wspólnych spotkań

Idealne miejsce na organizację urodzin, team building czy rodzinne wyjścia, które pozwolą Wam na pełną integrację i znalezienie swoich mocnych stron. Sala zabaw Automania została zaprojektowana i stworzona przez Marcina – prawdziwego entuzjastę motoryzacji. To miejsce łączy tradycyjne wartości edukacyjne z innowacyjnymi rozwiązaniami, tworząc unikatową formę rozrywki i nauki.

Poza dawką wrażeń przy sterowaniu pojazdami RC, na miejscu możecie podziwiać obszerną kolekcję miniatur modeli najbardziej znanych aut z lat 90- tych i PRL- u.

W ofercie wrocławskiej Sali Zabaw Automania RC znajdziecie nie tylko jednorazowe wejściówki, ale także opcje na zorganizowanie urodzin, warsztatów, integracji dla małych firm czy lekcji muzealnych. Na miejscu dostępna jest kawiarnia oraz sklepik z ponadczasowymi pamiątkami, zabawkami i gadżetami sprzed lat. Oczywiście nie mogło również zabraknąć największych hitów spożywczych – smaki dzieciństwa, dla tych co jeszcze pamiętają kultowe produkty jak: oranżada w szklanej butelce, guma Donald czy słodkie szyszki.

Zabawa przez wiele godzin!

Rezerwując miejsce w Automanii RC warto też pamiętać o mini Muzeum PRL-u i lat 90- tych, które mieści się w jednej lokalizacji. Powrót do przeszłości nawet przez godzinę obudzi same pozytywne wspomnienia wśród dorosłych gości, a jeśli chcecie pokazać dzieciom realia w jakich samych dorastaliście, to właśnie w tym miejscu znajdziecie aurę oddającą w pełni klimat tamtych lat. Cudowne miejsce na mapie Wrocławia, w którym zbliżycie się do siebie, odżyją wspomnienia z dzieciństwa i zbudujecie niezwykłe relacje podczas wspólnych zadań jakie przygotowała dla Was Sala Zabaw Automania RC. 

Sprawdź pełną ofertę: Automania RC Sala Zabaw we Wrocławiu

Godziny otwarcia: wtorek – niedziela od 12:00 do 20:00

Adres: Wrocław ul. Kolista 14K lok. nr 3

Cennik: kliknij tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPomysł na weekend we Wrocławiu: Zawody woltyżerskie na Torze Wyścigów Konnych na Partynicach
Następny artykułTargi Rzeczy Wyjątkowych ponownie we Wrocławiu! Odkryj polskie rzemiosło już 20-21 kwietnia w Czasoprzestrzeni