Rusza pierwsza karetka dla zwierząt na Dolnym Śląsku. Udało się zebrać pieniądze!

0
a

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt zorganizował zbiórkę na zakup pierwszej na Dolnym Śląski karetki dla zwierząt. Udało się zebrać pełną kwotę i ambulans już niedługo wyruszy na ulice.

Rocznie Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt wykonuje setki interwencji dotyczących dobrostanu zwierząt. Są sytuację, gdy konające zwierzęta potrzebują natychmiastowej pomocy. Bez odpowiedniego sprzętu, pomimo szczerych chęci, nie są nieraz w stanie podjąć odpowiednich czynności na czas. To się jednak zmieni.

Dzięki możliwość zakupu profesjonalnego ambulansu, który będzie wyposażony w instalację tlenową, przyrządy do monitoringu czynności życiowych, nosze, klatki do przewozu zwierząt, klimatyzację, wentylację i ogrzewanie.

By wprowadzić na Dolnym Śląsku europejskie zwyczaje dotyczące opieki nad pupilami potrzebowali zebrać 60.000 zł i to się udało!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułEco Life – Targi żywności ekologicznej i zdrowego stylu życia [CO, GDZIE, KIEDY]
Następny artykułTargi mieszkaniowe 2020 – znajdź wymarzony dom lub mieszkanie we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.