Przyjdź na warsztaty do Wroclavii

0

Odkrywaj modę na nowo, kupuj świadomie i zadbaj o siebie. Wroclavia zaprasza na 8-dniowy cykl „Wiosenne inspiracje” (13-21 maja, godz. 12.00-18:00) pełen spotkań, warsztatów, prezentacji, konsultacji ze stylistkami oraz konkursów z nagrodami i prezentów za zakupy.

Poznaj produkty powstające w sposób bardziej przyjazny środowisku, odkrywaj nowe trendy i  spersonalizuj ubrania, dając im drugie życie! Pozwól się rozpieszczać, odwiedzając nasze strefy beauty, skorzystaj z konsultacji z ekspertami i odbierz atrakcyjne nagrody!

Harmonogram atrakcji:

  • WARSZTATY FARBOWANIA TKANIN Z AGABRWI (21.05) – daj się ponieść wyobraźni i stwórz własny stylowy gadżet pod okiem Agnieszki Stanasiuk 
  • CUSTOMIZACJA UBRAŃ Z VACLAVIC (14.05) – weź udział w wyjątkowych warsztatach, podczas których będziesz malować, sprawować, wiązać, naszywać i zdobić przyniesione przez siebie ubranie (obowiązują zapisy)
  • WYPLATANIE MAKRAM (13.05) – z używanego t-shirtu zrobisz brelok do kluczy lub ozdobę plecaka czy torby

  • PERSONALIZACJA BAWEŁNIANYCH TOREB (14.05) – samodzielnie ozdobisz płócienną torbę, wykorzystując w tym celu specjalne farby
  • NATURALNE DEZODORANTY (13.05) – skomponujesz własny zapach, korzystając wyłącznie z naturalnych składników
  • NATURALNE KULE DO KĄPIELI (21.05) – stworzysz kolejny niepowtarzalny kosmetyk, który możesz zabrać do domu
  • RYTUAŁ MASAŻU DŁONI (20.05) – podczas 10-minutowego rytuału zadbamy o stan skóry Twoich rąk, a Ty się zrelaksujesz i nabierzesz energii
  • SPOTKANIE ZE STYLISTKAMI (14.05 i 21.05) – weźmiesz udział w otwartych konsultacjach i dowiesz się, jak budować garderobę zarówno modnie, jak i odpowiedzialnie!

Od 13 do 21 maja, przez całe 8 dni będziecie mogli obejrzeć modowe inspiracje złożone z produktów, które powstają w sposób bardziej zrównoważony, a w dn. 16-19 maja skorzystać także ze stref przygotowanych przez marki Wroclavii oraz odebrać sadzonkę monstery za zakupy.

Zajrzyjcie też na https://www.facebook.com/Wroclavia i koniecznie weźcie udział w konkursie na stylizację na tle naszej roślinnej ścianki z napisem „Wiosenne inspiracje”.

Szczegółowy harmonogram i linki do zapisów znajdują się tutaj: https://www.wiosenneinspiracje.wroclavia.pl/

Zapraszamy!

Autor artykułu: Aleksandra Hnat

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWinnica Jadwiga – odkryj rodzinne gospodarstwo na malowniczych Wzgórzach Trzebnickich
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 8 najciekawszych wydarzeń [13-15.05.22]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.