Przed nami, świąteczne Targi Dobry Design. Edycja na Gwiazdkę!

0

W przedświątecznym czasie na pewno warto znaleźć chwilę by odwiedzić Targi Dobry Design Gwiazdka, które odbędą się 10 i 11 grudnia w Concordia Design. Jak co roku tematem przewodnim grudniowych targów będą świąteczne prezenty, zima i wszystko, co czyni ten czas magicznym okresem w roku.

Polski dizajn, moda i rzemiosło w świątecznej odsłonie

Miłośnicy współczesnego wzornictwa zaproszeni są na 44 edycję Targów, której tytuł zdradza, że tematem przewodnim wydarzenia są zbliżające się święta, a przede wszystkim prezenty. Targi Dobry Design Gwiazdka, bo tak brzmi nazwa kolejnej edycji targów, to wydarzenie pełne niezwykłej, cieplej atmosfery. Choć organizatorka przyzwyczaiła nas już do wysokiej jakości wystawianych tam przedmiotów, warto przypomnieć, że pochodzą one od polskich projektantek i projektantów, wykonywane są ręcznie, w limitowanych seriach, co sprawia, że są bardzo wyjątkowe.Trudno o lepsze prezenty gwiazdkowe dla najbliższych, tym bardziej, że formuła targów sprzyja poznaniu, zarówno twórców, jaki ich dzieł. To oznacza, że każdą rzecz można dokładnie poznać, dopasować do gustu obdarowanej osoby i zapakować na prezent. Warunki sprzyjające spokojnej rozmowie z twórcami bez wątpienia pozwolą stworzyć klimat przedświątecznej atmosfery. Znajdziesz tam wymarzone upominki bez zgiełku i pośpiechu, pozbawione masowej sztampy.

Targi Dobry Design Gwiazdka to również świetna propozycja dla tych, którzy chcą przygotować do świąt swoje mieszkania. Nie zabraknie pięknej, oryginalnej ceramiki, świec, plakatów, dekoracji roślinnych i mnóstwa innych klimatycznych rzeczy. Miłośniczki zrównoważonej mody i nietuzinkowej biżuterii także znajdą swoje ulubione marki. Będzie także duży wybór dobrej literatury dla dorosłych oraz dla dzieci.  Zakup na Targach Dobry Design to odpowiedzialne kupowanie prezentów. Oznacza to, że pochodzą  one od polskiego rzemieślnika, stanowią przykład polskiego, dobrego designu, a jednocześnie wsparcie dla lokalnych twórców. Gwiazdkowa edycja targów zapowiada się więc wyjątkowo atrakcyjnie, zarówno pod względem oferty, jak i filozofii, która za nimi stoi. To doskonałe tło dla świątecznej atmosfery, którą budować będą wszyscy uczestnicy wydarzenia.

Podczas Gwiazdkowej edycji Targów Dobry Design zaprezentuję naturalne świąteczne dekoracje, wśród nich królować będzie ogromny wybór wianków z pachnącej jodły które znakomicie sprawdzają się na ścianie, drzwiach lub jako dekoracja stołu. Zapraszam także po unikatowe kompozycje dekoracyjne oraz zimowe rośliny. Wszystko to sprawi że wnętrza Wszych domów i mieszkań nabiorą cudownego świątecznego i zimowego klimatu.” zapewnia Natalia Jarosz z Rękodzielni zieleni.

Ogromy wybór gwiazdkowych propozycji

Targi Dobry Design Gwiazdka to kontynuacja wielu edycji, które przyzwyczaiły już wrocławianki i wrocławian do wysokiej jakości i nietuzinkowego wzornictwa. Jesteśmy bowiem w stolicy Dolnego Śląska już od blisko dekady. To najliczniejsze pod względem ilości prezentowanych marek targi w historii TDD. Wśród 80 wystawców których znajdziecie na parterze oraz 4 piętrze budynku Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej zobaczycie znakomite polskie marki i wydawnictwa książkowe z całej Polski mi.inn:

 • Matylda Zielińska biżu, Hellaclay, Joanna Muzyka Studio, Zięba, Mokave – biżuteria
 • Misprint, Komsta Tworzy, PaperDesk- notesy, szkicowniki, kalendarze
 • Lik, Lelen, Bamba, Diaco.studio, Rastro – niebanalna, odpowiedzialna moda,
 • Yutego studio, Arent plates, Aleforma, Mudo ceramic – ceramika,
 • Rękodzielnia zieleni – świąteczne, zielone dekoracje,
 • Weronika Tarka, Akwarelove historie,Malwa studio – ilustracja,
 • Pracownia Witryna, Miwoodo – plakat,
 • Makutu – ekologiczne kosmetyki.
 • Poławiacze Pereł, Claroscuro Publishing House, Tashka, wydawnictwo BaJu Ty – książki
 • Marmollada, Nerola – wegańskie akcesoria. Latienebags, Magosha – torby i akcesoria
 • Manufaktura Floks, DOBRY WOSK, jaram się, Emka design – świece zapachowe

Zakochasz się w praktycznych i stylowych produktach z naszej kolekcji. To prawdziwe niezbędniki do każdego biura, które wyróżniają się minimalistycznym stylem i prostymi formami. Na TARGACH DOBRY DESIGN GWIAZDKA zaprezentuję także świąteczne i edukacyjne plakaty dla najmłodszych.” – zaprasza debiutująca na naszych targach Justyna z PaperDesk.

Organizatorka targów zapewnia dużą różnorodność prezentowanych marek, dzięki której każdy znajdzie coś wyjątkowego dla swoich najbliższych. Targi Dobry Design Gwiazdka to  odpowiedzialne prezenty w rytmie slow oraz masa dobrych inspiracji, wszystko po to by tegoroczne święta zyskały wymarzona oprawę. – Design to pojemne pojęcie i daje on ogromne możliwości, warto czerpać z niego inspiracje niezależnie od okazji. Święta to wg mnie okazja najlepsza z możliwych. Dzięki wyjątkowym produktom rodzimych twórców łatwo nadać świątecznej klasyce nieco designerskiego charakteru. Nasi wystawcy niejednokrotnie udowodnili, że w tym temacie nie ma ograniczeń, zaskakują kolorystyką, odważnie sięgają po nowe formy i materiały, uciekają przez nudą, a jednocześnie oddają ukłon tradycji, która jest źródłem przyjemnych wspomnień i ciepłych uczuć. Szkoda byłoby z tego nie skorzystać. Tym bardziej, że gwiazdkowa edycja targów jest raz w roku i jak żadna inna bazuje na motywie spotkania, rozmowy, budowania relacji i wzajemnej życzliwości, która stanowi tło świątecznej atmosfery. Będzie miło, świątecznie, desingersko i inspirująco – to mogę obiecać – mówi Magdalena Grobelna, organizatorka Targów DOBRY DESIGN.

Wyjątkowy klimat obcowania z polskim dizajnem zapewni także budynek Concordia Design Wrocław. Targi zajmą tradycyjnie już aż dwie kondygnacje, co zagwarantuje wystarczająco dużo przestrzeni do prezentacji oferty i swobodnego jej poznania. Bez ścisku i pędzącego tłumu, za to w prawdziwie świątecznej, pachnącej choinką atmosferze.

Termin:
Sobota 10 grudnia, godzina 11:00- 19:00,
Niedziela, 11 grudnia  godz.: 11:00 – 18:00
Miejsce: Concordia Design Wrocław, Wyspa Słodowa 7, 50-266 Wrocław
Wstęp: wolny

Patronat honorowy: ASP Wrocław
Organizator: TARGI DOBRY DESIGN / Magdalena Grobelna

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułALDI otwiera pierwszy sklep pod Wrocławiem
Następny artykuł6 miejsc we Wrocławiu, w których poczujesz klimat PRL-u. Znasz je wszystkie?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.