W związku ze zbliżającym się zakończeniem budowy inwestycji Czysta 4 we Wrocławiu, już w najbliższą sobotę, 15 czerwca br. BPI Real Estate Poland zaprasza klientów na Dzień Otwarty. Nowoczesny apartamentowiec to projekt klasy premium i druga, po Bulwarach Książęcych, realizacja belgijskiego dewelopera w stolicy Dolnego Śląska.

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w inwestycji Czysta 4 odbędzie się już 15 czerwca br. (sobota) w godzinach 10:00-18:00. Do dyspozycji zainteresowanych zakupem mieszkań będzie zespół doradców gotowy oprowadzić po dostępnych w ofercie mieszkaniach oraz częściach wspólnych apartamentowca.

Osobiste wrażenia są bezcenne na etapie decyzji o zakupie nieruchomości, dlatego wszystkich zainteresowanych apartamentami przy Czystej 4 zapraszamy na zbliżający się Dzień Otwarty. To doskonała możliwość wejścia do wnętrz wybranego mieszkania, zobaczenia układu pomieszczeń, jakości wykonania, a także bliższego poznania najbliższego otoczenia inwestycji. Nasz zespół doradców odpowie na wszystkie pytania dotyczące mieszkań dostępnych w ofercie oraz zaprezentuje najciekawsze udogodnienia takie jak zielone rozwiązania, czy taras na dachu dostępny dla mieszkańców – zapowiada Dominika Bombik, Dyrektor Marketingu i Komunikacji BPI Real Estate Poland.

Zakończenie budowy jeszcze w czerwcu

Zaawansowanie prac budowlanych wynosi już 98 proc., a zakończenie budowy i oddanie do użytkowania gotowego budynku planowane jest do końca czerwca br. W związku z tym, zgodnie z harmonogramem, na terenie inwestycji prowadzone są ostatnie prace wykończeniowo-porządkowe.

Czysta 4 znajduje się w na Starym Mieście Wrocławia, nieopodal Centrum Handlowego Renoma, Opery Wrocławskiej i samego Rynku Starego Miasta. W inwestycji powstaną 183 mieszkania o strukturze od 1 do 4 pokoi, a także 3 lokale usługowe. Większość mieszkań posiadać będzie taras, balkon lub ogródek, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w system smart home. Projekt uwzględnia miejsca postojowe podziemne i naziemne, komórki lokatorskie oraz wiatę na rowery. Dodatkowym atutem dla mieszkańców jest przestrzeń co-workingowa oraz zielony taras na dachu ze strefą relaksu.

Nieruchomość budowana jest także zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju. W inwestycji uwzględniono rozwiązania ekologiczne, jak m.in. panele fotowoltaiczne, dużą ilość miejsc dla rowerów, czy system nawadniania wykorzystujący wodę deszczową, a także recykling materiałów budowlanych i częściowe ponowne wykorzystanie materiałów rozbiórkowych np. we wnętrzach części wspólnych budynku.

Więcej informacji nt. oferty dostępne jest na stronie: https://czysta4.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWystawa The Mystery of BANKSY – A Genius Mind we Wrocławiu tylko do 11 sierpnia!
Następny artykułLetnia pływalnia Orbita i kąpielisko Glinianki startują już w najbliższą sobotę
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.