Popularny hipermarket otwiera się w Magnolia Park [SPRAWDŹ JAKI]

0
a

Nowy hipermarket w Magnolia Park. Nowoczesny sklep w największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku uruchomi francuska sieć Carrefour.

Nowy Carrefour, zgodny z najnowszym konceptem tej sieci, zajmie znaczną większość powierzchni obecnego hipermarketu. – Carrefour cieszy się w Polsce dużą popularnością, dlatego jesteśmy zadowoleni z jego przyszłej obecności w naszym centrum – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Jesteśmy pewni, że nowy hipermarket spełni wszelkie oczekiwania klientów pod względem powierzchni, asortymentu i obsługi – dodaje.

Konkretna data otwarcia nie jest jeszcze znana, ale wszystko wskazuje na to, że w nowoczesnym hipermarkecie Carrefour zakupy zrobimy jeszcze w tym roku. – Dążymy do tego, żeby uruchomić hipermarket jak najszybciej, ale tak duża zmiana wymaga czasu. O wszystkich szczegółach ważnych dla naszych klientów będziemy informować na bieżąco – zapewnia Joanna Sawośko-Duda.

Carrefour zastąpi Tesco, które w Magnolia Park było otwarte do 11 kwietnia.

Do czasu uruchomienia docelowego hipermarketu, zakupy spożywcze będzie można zrobić w sklepie Carrefour o mniejszej powierzchni. – Naszym priorytetem jest wygoda klientów. Dlatego tymczasowe uruchomienie mniejszego sklepu to dobra alternatywa, które zaspokoi podstawowe potrzeby związane z nie tylko z zakupami spożywczymi. W asortymencie będą także kosmetyki, chemia, prasa, drobne AGD oraz przekąski na wynos – dodaje Joanna Sawośko-Duda.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł1 maja gitarzyści zagrają dla białego personelu! Gitarowy Rekord Świata 2020
Następny artykułWeź maskę za darmo! Poniedziałkowe punkty poboru masek
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.