Polski streetwear już 13-14 listopada w Hali Stulecia na Targach Jedyne w Swoim Rodzaju!

0

Specjalna strefa SWEX – streetwear expo na Targach Jedyne w Swoim Rodzaju zaprezentuje polskich twórców i projektantów streetwearu. Znane marki, a także te, o których dopiero będzie głośno pojawią się w specjalnej SWEX-owej strefie.

Widząc jak rozwija się polski streetwear postanowiliśmy stworzyć dla niego platformę. Możemy się pochwalić wystawcami, których odzież i akcesoria są nie tylko dobrej jakości, ale także zostały stworzone z minimalną szkodą dla środowiska. Czasem to ubrania z upcyclingu, a czasem z certyfikowanych materiałów, które zostały wykonane z dbałością o naturę – mówią Organizatorzy.

W specjalnej strefie będzie można posłuchać na żywo DJ-skiego seta, a także zagrać w gry ze słynnej konsoli Pegasus. Całość otoczona będzie stoiskami polskich brandów streetwearowych.

Równolegle w Hali Stulecia odbywać się będą C-Art Days, na których artyści-plastycy zaprezentują swoje prace. Ideą C-Art Days jest przybliżenie sztuki i twórców do odbiorców. Każdy z artystów będzie na miejscu, by opowiadać o swoich pracach i swoim procesie twórczym.

Ze specjalną, targową edycją w Hali Stulecia zagości także Lotny Festiwal Piwa. Dobrze znane wrocławianom wydarzenie, na którym pojawią się kraftowe browary – zarówno te lokalne, jak i z innych części Polski. Nie zabraknie prelekcji od ekspertów i degustacji.

Wydarzeniem w pewnym sensie łączącym wszystko w całość będą Targi Jedyne w Swoim Rodzaju, na których pojawią się wystawcy m.in. z kategorii takich jak zero waste, handmade, sztuka, biżuteria, kosmetyki naturalne, moda czy ceramika. Uczestnicy mogą też liczyć na specjalną Strefę Dobrego Smaku, na której pojawią się ekologiczne gastronomiczne propozycje. 13 i 14 listopada w Hali Stulecia odbywać się będą także panele dyskusyjne i wystąpienia wystawców.

Jeden bilet gwarantuje wstęp na wszystkie wydarzenia.

SWEX – streetwear expo, C-Art Days, Lotny Festiwal Piwa i Targi Jedyne w Swoim Rodzaju organizowane są przez firmę Craft Event.


SWEX – streetwear expo: https://fb.me/e/3Pj78T4IG
C-Art Days: https://fb.me/e/3WcgKfoED
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju: https://fb.me/e/cs7j3Tov9
Lotny Festiwal Piwa Edycja Targowa: https://fb.me/e/dn9UJaXEv
Bilety na wydarzenia: https://plannsy.pl/


Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSzczepciobus stanie przed wrocławskimi cmentarzami [SZCZEGÓŁY]
Następny artykułPark na Kępie Mieszczańskiej otwiera się dla mieszkańców
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.