Gdzie we Wrocławiu można kupić piwo za 1zł? Bar SETKA już tylko do końca sierpnia, zaprasza do skorzystania ze świetnej promocji – do każdego dania głównego możecie dostać tu duże piwo Tyskie za złotówkę. 

Upalne dni jeszcze przed nami więc warto skierować swoje kroki na ul. Kazimierza Wielkiego i uraczyć się domowym obiadkiem oraz złocistym trunkiem.

W menu SETKI do wyboru jest wiele smacznych i typowo polskich dań.
Zjecie tu m.in. placek po zbójnicku, żeberka, golonkę, schabowego i pierogi. Do tego możecie dodać żurek, rosół lub flaki. I oczywiście duże piwo za 1zł.

SETKA to miejsce, w którym podkreślane jest to, co w Polsce najlepsze: pyszne jedzenie, radość, humor, energia i dobra zabawa.

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 50
Godziny otwarcia: od niedzieli do czwartku 12:00 – 24:00
piątek, sobota 12:00 – 02:00

Promocja ,,Piwo za 1zł” trwa tylko do końca sierpnia!

Każdy Gość, który w czasie trwania Promocji zamówi jedno danie z kategorii (w menu):  Danie Główne, uprawniony jest do zamówienia piwa Tyskie Gronie 14-dniowe w cenie 1 zł. Promocja trwa codziennie w godzinach 12:00 – 18:00

Pełne menu SETKI znajdziecie tutaj: kliknij

Sponsorowane
Poprzedni artykułMasz dość komarów? Odbierz darmową budkę dla jerzyków od Mobile Vikings!
Następny artykułZbliża się Dzień Trójkąta 2020 [PROGRAM WYDARZEŃ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.