Pierwszy Wrocławski Lotny Festiwal Piwa! [CO, GDZIE, KIEDY]

0
a

Na przełomie sierpnia i września we Wrocławiu odbędzie się po raz pierwszy Lotny Festiwal Piwa. To cykliczna impreza, która będzie zorganizowana w tym roku w 7 miastach w Polsce. Po Zielonej Górze i Gliwicach, czas na stolicę Dolnego Śląska! 

Festiwal będzie zlokalizowany na placu przy Hali Stulecia i potrwa aż 3 dni, od 30 sierpnia do 1 września. Wstęp na imprezę jest darmowy. W trakcie wydarzenia będziecie mogli odwiedzić stoiska aż 20 browarów! Oprócz licznych rzemieślniczych browarów na festiwalu pojawią się też food trucki z jedzeniem z całego świata.

Nie zabraknie również doznań artystycznych. Na scenie festiwalowej w sobotę od godz. 20:00 zagra bluesowo-rockowy zespół Blackberry Brothers. Tego samego dnia odbędzie się również licytacja charytatywna na rzecz jednego z podopiecznych fundacji Siepomaga. Do wylicytowania będą unikatowe gadżety od wystawców festiwalowych.

Oprócz artystów na scenie pojawią się eksperci, od których dowiecie się m.in. ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa, jak je degustować oraz od czego zacząć swoją przygodę z kraftem.

Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest to wydarzenie nie tylko dla pasjonatów piwa. Całość okraszona jest bowiem bogatą ofertą kulturalną. Celem festiwalu jest nie tylko zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnego świętowania.

Partnerem strategicznym festiwalu został browar Pivovsky oraz producent napojów bezalkoholowych fritz-kola. Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.

1.Wrocławski Lotny Festiwal Piwa
Termin: 30.08-1.09, Piątek 15-24, sb. 12-24, nd. 12-20.
Miejsce: plac Iglica przy Hali Stulecia
Wstęp darmowy

Dołącz do wydarzenia: kliknij tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMotoClassic Wrocław 2019 już w ten weekend! [PROGRAM]
Następny artykułNadchodzi święto seniorów we Wrocławiu! [DNI SENIORA, 200 WYDARZEŃ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.