Pasaż Grunwaldzki – zawsze ,,piersi”

0

W ramach Dnia Kobiet wrocławskie centrum proponuje rozmowę o piersiach. Akcja ma na celu propagowanie kobiecej profilaktyki prozdrowotnej. Dla klientek przygotowano karty informacyjne zachęcające do samobadania piersi, motywacyjne naprasowanki oraz zaproszenia na kawę, przy której warto rozmawiać o tym, co ważne.

BIERZ SPRAWY WE WŁASNE RĘCE

Piersi, cycuszki, biusty lub cycki. Przyjęło się, że o piersiach mówi się w sposób nieco wstydliwy lub trywialny, a przecież są one tak ważne w życiu – i dla życia kobiety. Według nas 8 marca to doskonała okazja, aby mówić głośno o profilaktyce. Z pozoru proste badanie palpacyjne może zapobiec rozwojowi choroby. Dlatego nieco z przymrużeniem oka oswajamy ten bagatelizowany temat. Nasze klientki otrzymają m.in. naprasowanki, które naniesione na  koszulkę czy ulubioną bluzę będą przypominać, że warto oddychać „pełną/przebadaną piersią” – mówi Natalia Pucicka, menadżer ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim

ZRÓB SOBIE BIUST

To nie reklama usług  kliniki medycyny estetycznej, ale chwytliwy przekaz akcji Pasażu Grunwaldzkiego. Po raz kolejny w nieszablonowy sposób centrum komunikuje ważny temat społeczny. Zatem jak można „zrobić sobie biust”? Używając naprasowanki, stworzonej specjalnie na potrzeby działania. Termoaktywna grafika na t-shircie niesie przekaz: hej, mam piersi i nie zawaham się o tym mówić!

Kobiecy pakiet dla klientek zawiera kartę informacyjno-motywacyjną, naprasowankę z grafiką piersi oraz zaproszenie na kawę do wybranej kawiarni na terenie centrum. Przy małej czarnej można porozmawiać o dużej sprawie.

NA ZAKUPACH ZAWSZE „PIERSI”

Każda klientka, która zdecyduje się na kobiece zakupy w Pasażu Grunwaldzkim może odebrać dedykowany pakiet upominkowy. Wystarczy zrobić zakupy za min 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach i udać się do punktu informacji zlokalizowanego na poziomie 0 przy wejściu głównym. Pakiety można odbierać do 12 marca.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKolejkowo uruchamia bezpłatną świetlicę modelarsko-plastyczną dla dzieci z Ukrainy
Następny artykułNiewiarygodna historia w filmie ,,Sonata”. Od 4 marca w kinach w całej Polsce!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.