Oto 5 najciekawszych restauracji na Restaurant Week we Wrocławiu!

0
fot. Forum Kulinarne

Na startującym właśnie Restaurant Week do odkrycia jest ponad 300 restauracji! Wszystkie skomponowały popisowe menu – trzy dania z prezentem za jedyne 59zł (do -50%).

Trwają rezerwacje w aplikacji (https://app.rclb.pl) i na https://RestaurantWeek.pl. Na pewno warto odwiedzić jedną z poniższych wyjątkowych restauracji.

Najlepsze restauracje we Wrocławiu

Jesienna edycja Restaurant Week potrwa do 26 września. Specjalnie na Festiwal restauracje przygotowały unikalne menu #SpozaKarty. W cenie 59zł, na wszystkich Gości czeka 3-daniowe menu oraz festiwalowy koktajl Martini Fiero & Kinley Tonic. Co proponują restauracje z Wrocławia? Sprawdźcie!

1. Gospoda Pod Złotą Marią

W gronie wrocławskich restauracji biorących udział w Festiwalu, znajduje się debiutująca Gospoda Pod Złotą Marią. Jeśli chcecie więc przenieść się w czasie do  XV w. i przeżyć wyjątkowe doświadczenie, zdecydowanie jest to adres dla Was!  Chef Kuchni inspiruje się dawnymi recepturami i najlepszymi składnikami. Podczas Festiwalu na naszych talerzach w wersji B znajdziemy m.in. schab z dzika sous-vide w sosie własnym z maślaną kaszą pęczak i modrą kapustą. Danie główne w wersji wege to smażony sandacz z ziołowym masłem, purée z marchewki i sałatką z ogórków małosolnych. Słodkim zwieńczeniem kulinarnej uczty będzie szarlotka z musem jabłkowym i galaretką. Brzmi doskonale? Uwierzcie, że smakuje jeszcze lepiej!

fot. Gospoda pod Złotą Marią