Ostatnia w tym roku Letnia Wyprzedaż Garażowa w Magnolia Park

0

To już ostatnia szansa, by upolować „perełki” z drugiej ręki podczas popularnej wśród wrocławian Letniej Wyprzedaży Garażowej w Magnolia Park. Wydarzenie odbędzie się już w  najbliższą sobotę, 16 września.

Blisko 40 uczestników i ponad 500 sprzedanych przedmiotów w sześć godzin. Tak prezentują się wyniki sierpniowej edycji Letniej Wyprzedaży Garażowej w Magnolia Park. Średnio każdy wystawca sprzedał około 14 przedmiotów. Teraz centrum handlowe zaprasza na trzecią odsłonę wydarzenia, które odbędzie się już 16 września. Na wyprzedaż zapisała się rekordowa liczba 70 wystawców.

Popularność naszej akcji rośnie z miesiąca na miesiąc. Liczymy, że podczas wrześniowej edycji mieszkańcy Wrocławia pobiją sierpniowy rekord i jeszcze chętniej odwiedzą nasze centrum w poszukiwaniu unikatowych przedmiotów – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park i dodaje, że średnia ocena dotychczasowych edycji to 5 w 5-stopniowej skali.

To warto „upolować” na ostatniej w tym roku Letniej Wyprzedaży Garażowej w Magnolia Park:

  • ubrania,
  • zabawki,
  • książki,
  • gry,
  • puzzle
  • ceramikę,
  • rękodzieło,
  • dekoracje do domu.

Wrześniowa odsłona Letniej Wyprzedaż Garażowej odbędzie się, tak jak poprzednie edycje, w godzinach 10.00-16.00, w strefie fontann od strony ulicy Legnickiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dojazd na Wyprzedaż Garażową do Magnolia Park jest teraz jeszcze prostszy dzięki uruchomieniu od 3 września linii tramwajowych na ul. Legnickiej, w tym nowej linii tramwajowej (nr 22) kursującej bezpośrednio z Tarnogaju aż do Pilczyc. Tramwaje zatrzymują się przy Magnolia Park na przystanku Niedźwiedzia-Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLEGO Ninjago – moc, przyjaźń i przygoda
Następny artykułRusza Wrocław CUP 2023: Mistrzostwa w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.