Odwiedź Galerię Dominikańska i graj o jesień pełną zakupów! Weź udział w loterii i zdobywaj nagrody!

0

Czekasz na uśmiech losu? Nie przegap swojej szansy i dołącz do niezwykłej misji, by zdobywać nagrody! W Galerii Dominikańskiej startuje nieziemska loteria „Misja: Loteria! Operacja: Wygrana!”! Co  tydzień do wygrania jest 10 tysięcy złotych, które trafi wprost na konto zwycięzcy! Ponadto czekają dostępne od ręki fantastyczne nagrody natychmiastowe – karty podarunkowe na zakupy, vouchery usługowe oraz setki nagród natychmiastowych w postaci sprzętu audio i elektronicznego! Jest o co powalczyć! Okres promocyjny loterii rusza już 24 sierpnia i potrwa cztery długie tygodnie, do 23 września 2023 r, godz. 20.00. 

Dołącz do loterii i zdobywaj nagrody, bo nic tak nie poprawia nastroju, jak wygrana! Do zdobycia jest Nagroda Tygodniowa w postaci kwoty pieniężnej 10 tysięcy złotych (w Galerii Dominikańskiej aż 4 takie nagrody w loterii) i setki Nagród Natychmiastowych w postaci nagród rzeczowych i kart prezentowych, a spośród zgłoszeń klubowiczów programu #maszokazje losowane będą także Nagrody Dodatkowe w formie karty podarunkowej o wartości 500 zł.

Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy zrobić zakupy w Galerii Dominikańskiej za minimum 50 zł brutto* na max. 2 dowodach zakupu, w  terminie od 24 sierpnia do 23 września br. godz. 20.00, zachować oryginał dowodu zakupu oraz dokonać prawidłowej rejestracji zgłoszenia na dedykowanej stronie internetowej lub na stoisku loteryjnym, zlokalizowanym na poziomie +1. Stoisko czynne będzie w okresie promocyjnym loterii w każdy czwartek, piątek i sobotę oraz w niedzielę 27.08.2023 w godz. 12.00-20.00 (z zastrzeżeniem soboty 23 września 2023 r. kiedy jest on czynny do godziny 21:00).

Szczęście sprzyja kupującym, dlatego w naszej loterii każde zgłoszenie ma szansę na wygraną, biorąc udział w 2 losowaniach– w losowaniu Nagród Natychmiastowych i losowaniu Nagrody Tygodniowej, zgodnie z terminem dokonania zgłoszenia do Loterii. Każda osoba może wziąć udział w Loterii dowolną ilość razy, przy każdorazowym spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Zgłoszenia klubowiczów programu #maszokazje, biorą też udział w losowaniu Nagrody Dodatkowej z danego tygodnia – karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach na terenie Galerii.

Terminy trwania poszczególnych tygodni Loterii w zakresie Nagród Tygodniowych i Dodatkowych oraz daty ich losowania:

  • I tydzień (zgłoszenia od 24 sierpnia do 3 września 2023 r.) – losowanie 4 września 2023 r.
  • II tydzień (zgłoszenia od 5 września do 10 września 2023 r.) – losowanie 11 września 2023 r.
  • III tydzień (zgłoszenia od 12 września do 17 września 2023 r.) – losowanie 18 stycznia 2023 r.
  • IV tydzień (zgłoszenia od 19 września do 23 września 2023 r.) – losowanie 25 września 2023 r.

Szczegóły oraz regulamin loterii dostępne są na stronie: https://galeria-dominikanska.pl/loteria.

*Towary i usługi wyłączone z Loterii: preparaty początkowego żywienia niemowląt, suplementy diety, artykuły alkoholowe, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe, produkty zakupione w Aptece Dr Zdrowie, Aptece Super Pharm, Aptece Dbam o Zdrowie, produkty lecznicze i wyroby medyczne, usługi bankowe, usługi pocztowe, usługi kantora wymiany walut, usługi telefoniczne, usługi telewizyjne, usługi ksero, usługi związane z grami hazardowymi, zakup kart prepaid, zakup kart podarunkowych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław nie marnuje: Na Rodzinnych Ogródkach Działkowych stanęły stoły do dzielenia się nadwyżką plonów
Następny artykułPompy do beczek – bezpieczne i higieniczne rozwiązania dla branży spożywczej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.