fot. facebook/Pucybuty

Od ponad tygodnia trwa wyjątkowa akcja firmy Pucybuty zajmującej się na co dzień renowacją butów, które pod ich rękoma otrzymują nowe życie. Na swoim profilu facebookowym zamieścili post, w którym zachęcają do wspólnego zrobienia czegoś dobrego dla potrzebujących.

,,Schronisko św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn we Wrocławiu-Tarnogaju i inne schroniska, w których pomoc otrzymują ludzie pozbawieni dachu nad głową – z różnych przyczyn… Potrzebują naszego wsparcia, w każdej postaci. Dzięki Wam i my możemy im pomóc. ” – piszą.

Jak można pomóc?

Cała akcja polega na tym, by oddać do firmy Pucybuty obuwie, które zalega niepotrzebnie w Twoim mieszkaniu. Jeżeli posiadasz buty, które spisałeś na straty, nie wyrzucaj ich, tylko przynieś lub prześlij na adres: Pucybuty, ul. Sokolnicza 7/17 we Wrocławiu.
Pracownicy zakładu wyczyszczą je, dokonają naprawy, tak, aby mogli z nich skorzystać inni.

Akcja w szybkim tempie rozrosła się i post został już udostępniony ponad 1000razy!
Po więcej informacji zapraszamy na profil facebookowy: https://www.facebook.com/Pucybuty/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKontrola biletów MPK Wrocław w dniach 8.02-14.02
Następny artykułInfoWuWa – nowe miejsce na mapie Wrocławia! [OTWARCIE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.