Od teraz pełna oferta Verle Home w studiu Kuchnie Jak Marzenie w Januszkowicach

0
a

W swojej pracy stawiają na jakość i doświadczenie, ale nie brak im też fantazji, dzięki której ich projekty są tak wyjątkowe. W branży wnętrzarskiej funkcjonują już od ponad 20 lat, ostatnio jednak poszerzyli swoją ofertę o wysokiej klasy meble Verle Home. Poznajcie salon Kuchnie Jak Marzenie z Januszkowic i jego właścicieli i sprawdźcie dlaczego to właśnie im warto powierzyć realizację swojej nowej kuchni.

Stylowe kuchnie szyte na miarę

Salon Kuchnie Jak Marzenie w Januszkowicach to miejsce, w którym spełniają się najskrytsze pragnienia dotyczące stylowych wnętrz. Spotkacie tu ludzi z pasja, którzy w branży działają od lat, spełniając się zawodowo właśnie poprzez projektowanie i urządzanie kuchni i innych domowych wnętrz. – W branży meblarskiej, a głównie kuchennej, pracuję już 23 lata. Od 5 lat prowadzę swoją firmę i tworzę własną markę znaną w naszej okolicy. Jest to branża, którą lubię, dobrze się w niej czuję i nie wyobrażam sobie już innej pracy niż obecna – mówi właściciel studia Damian Buszka. To właśnie tak bogate doświadczenie, połączone z szeroką ofertą mebli, sprzętów AGD, oświetlenia i dodatków, sprawia, że dla projektantów, a jednocześnie właścicieli, salonu Kuchnie Jak Marzenie nie ma rzeczy niemożliwych. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku studio dołączyło do sieci Verle Home i od tego czasu w jego siedzibie podziwiać można m.in. ekspozycje zabudowy kuchennej wykonanej na bazie niemieckich mebli.

Meble do pokoju dziennego z kolekcji Easytouch 970

Meble Verle Home w ofercie studia Kuchnie Jak Marzenie

Odpowiednio skomponowana oferta mebli daje możliwość stworzenia zabudowy meblowej na wymiar – idealnie dopasowanej do wielkości i specyfiki danego pomieszczenia. Marka Verle Home swoim klientom proponuje bogaty wachlarz kolekcji pozwalających na urządzenie domowych wnętrz w dowolnym stylu. Meble Verle jednak są na tyle uniwersalne, że równie dobrze sprawdzą się w kuchni, co w salonie, jak i w łazience, przedpokoju, garderobie, a nawet pralni. Przede wszystkim jednak cechuje je najwyższa jakość i trwałość potwierdzona 5-letnią gwarancją. Produkowane są z najlepszych materiałów w niemieckich fabrykach wyłącznie na zamówienie. Teraz z wszystkimi produktami marki Verle Home i ich zaletami zapoznać można się w salonie Kuchnie Jak Marzenie w Januszkowicach, gdzie osobiście sprawdzicie funkcjonalność i niezawodność oferowanych rozwiązań.

Kuchnia z kolekcji Easytouch 970

Kompleksowy zakres usług i całe wyposażenie w jednym miejscu

W salonie Kuchnie Jak Marzenie, podobnie jak w innych studiach należących do sieci Verle Home, kuchnie realizowane są od A do Z, łącznie z wykonaniem projektu oraz jego wizualizacji. Oznacza to, że podczas wizyty w jednym miejscu jesteśmy w stanie zamówić meble wraz z wybranym wyposażeniem, AGD od najlepszych producentów, dekoracyjne dodatki czy nawet drobne, kuchenne akcesoria. Ale to niejedyna rzecz, która wyróżnia studio w Januszowicach na tle konkurencyjnych biznesów. – Poza bogatą ofertą i kompetencjami na pewno wyróżnia nas podejście do klienta – każdą kuchnię tworzymy tak, jakby miała być naszą prywatną, zwracając uwagę na szczegóły – zapewnia Magdalena Buszka, współwłaścicielka studia Kuchnie Jak Marzenie, a prywatnie żona Damiana Buszki.

Kuchnia z kolekcji Riva

Studio Kuchnie Jak Marzenie w Januszkowicach

Jeżeli właśnie stoicie przed wyborem wykonawcy waszej nowej kuchni, a może po prostu szukacie inspiracji, koniecznie zaglądnijcie na salonu Kuchnie Jak Marzenie:

Kuchnia z kolekcji York 901

Studio Kuchnie Jak Marzenie

  1. Wolności 88, 47-330 Januszkowice
    tel. +48 730 530 061
    e-mail: damian.b@interia.eu

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00,
  • sobota: 9:00 – 14:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSetki kilogramów zebranych odpadów. Wielki sukces Dnia Przyjaznego Planecie w Magnolia Park [LICZBY]
Następny artykułW tych 5 miejscach we Wrocławiu zjesz najlepsze włoskie makarony!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.