Europejska Stolica Kultury 2016 ma wielką szansę stać się stolicą fitnessu, bowiem już 19 marca 2016 r. McFIT – numer 1 w branży fitness w Europie – otwiera we Wrocławiu swoją nową siłownię. Stolica Dolnego Śląska to już trzecie miasto w Polsce po Warszawie i Poznaniu, w którym entuzjaści aktywnego stylu życia będą mogli korzystać z bogatej oferty treningowej HOME OF FITNESS. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych: od 19 do 29 marca każdy może odwiedzić zlokalizowany przy ul. Legnickiej 60b klub tyle razy, ile chce i bez zobowiązań go przetestować.

Otwierając nowe studio we Wrocławiu, chcemy dać każdemu możliwość jego swobodnego wypróbowania i zapoznania się z różnorodnymi modułami i światami treningu, wchodzącymi w skład koncepcji HOME OF FITNESS. Każdy trenujący znajdzie tutaj coś dla siebie – niezależnie czy preferuje szybkie treningi obwodowe, trening w grupie na zajęciach, czy też chce sobie dać solidny wycisk na treningu funkcjonalnym. Entuzjaści fitnessu znajdą w McFIT wszystko, czego potrzebują” – wyjaśnia Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.McFIT- Strefa Zdrowych Pleców

Jak w drugim domu

Studia McFIT są projektowane zgodnie z koncepcją HOME OF FITNESS, której głównym założeniem jest stworzenie atmosfery, w której trenujący mogą się poczuć jak w drugim domu. Studia przypominają wyglądem pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe w metropoliach takich jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przebudowane na wielofunkcyjne, otwarte lofty. Wiodący niemiecki stylista Michael Michalsky, odpowiedzialny za projekt tych miejsc, przełożył filozofię treningu HOME OF FITNESS na design: „Michael Michalsky stworzył dla klientów McFIT drugi dom, aby ich zainspirować i zmotywować do treningu. Dzięki temu mogą oni na nowo doświadczyć treningu w przyjemnej atmosferze. Połączenie estetyki oraz elementów rozrywki tworzy jedyne w swoim rodzaju otoczenie, które – mamy nadzieję – zostanie również docenione przez naszych klientów we Wrocławiu” – mówi Pierre Geisensetter.

McFIT- Strefa Power

Sercem koncepcji HOME OF FITNESS są zajęcia CYBERTRAINING, obejmujące moduły Kursy i Spinning®. Klienci mogą uczestniczyć w ponad 60 zajęciach, prowadzonych przez wirtualnych trenerów i wyświetlanych na dużych ekranach LCD, i dać się porwać dynamice treningu w grupie w rytm muzyki. Od Kettlebell Tabata przez HIIT (High Intensity Interval Training) aż po Sixpack i Yogates – znajdzie się tutaj coś dla każdego.

McFIT- Strefa The Cage

Na łącznej powierzchni około 1800 m2 znajdują się również inne moduły treningowe, takie jak Express Workout, pozwalający wykonać błyskawiczny trening obwodowy, czy strefa The Cage, gdzie ćwiczący mogą przeprowadzić trening funkcjonalny na niemal wszystkie grupy mięśni. Możliwość zróżnicowanego treningu zapewniają również takie strefy jak Stretching Area, przeznaczona do ćwiczeń rozciągających, Core Workout i Shape It, a także bogato wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio.

O McFIT

Ponad 1.200.000 klientów oraz ponad 230 studiów na kontynencie sprawiają, że McFIT jest numerem 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i w Austrii. W Polsce miesięczny abonament wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację karty członkowskiej – Membercard – w wysokości 90 zł. Karta uprawnia jej posiadacza do treningu we wszystkich studiach w całej Europie. Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł„Czujemy, że robimy coś wyjątkowego” – rozmowa z rzeźbiarzami wrocławskich krasnali
Następny artykułOd szkicu do odlewu z brązu – zobacz proces powstawania wrocławskiego krasnala! (video)
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.