Nowe Targowisko we Wrocławiu [OTWARCIE W SOBOTĘ]

0

Już w sobotę na terenie boiska po dawnym V Liceum Ogólnokształcącym na osiedlu Gajowice, rusza Ryneczek Jemiołowa.

Kupcy i mieszkańcy zyskali przy ul. Grochowej targowisko i teren rekreacyjny, którym zaopiekuje się nowy operator. Nazwę „Ryneczek Jemiołowa” wybrano spośród nadesłanych zgłoszeń. W ślad za nową inwestycją swoje miejsca handlowe przenoszą kupcy z Jemiołowej, którzy od lat handlowali wokół PSS SPOŁEM. Operator zagwarantował im nowe miejsca na targowisku.

W otwarciu uczestniczyć będzie prezydent Jacek Sutryk. Nie zabraknie też innych zaangażowanych w sprawę osób – m.in. radnych miejskich i osiedlowych. Około 40 handlowców zaprezentuje swoje stoiska w nowej odsłonie. Można będzie skosztować świeżych owoców i warzyw od producentów lokalnych oraz potrawy serwowane z foodtrucków i wózków rowerowych. Będzie kawa, wata cukrowa, baloniki dla dzieci i animacje oraz specjalnie przygotowane na tę okazję przez kupców z Jemiołowej domowe ciasta. Dla koneserów leśnych smaków i staroci – certyfikowane grzyby oraz stare pamiątki. Nie zabraknie też oprawy muzycznej.

Początek wydarzenia o godzinie 12.00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWystartowała Wrocławska Bitwa Kulinarna! [ZŁAP 20% ZNIŻKI NA BURGERY]
Następny artykułOdwiedziliśmy Woosabi Wrocław – najbardziej klimatyczną restaurację we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.