Nowe otwarcie, nowa strona internetowa | Kino Nowe Horyzonty

0
07.2018 Wrocław MFF Nowe Horyzonty Film Festiwal fot.Miłosz Poloch

Dziś, po trzymiesięcznej przerwie, Kino Nowe Horyzonty znów wraca do gry – od rana można korzystać z bistro, a po południu z pierwszych seansów filmowych.

Również dzisiaj Kino NH oficjalnie wychodzi z mroków cyfrowego średniowiecza i uruchamia świeżą, lekką, przejrzystą i kompatybilną ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi stronę www.

Co w repertuarze?

Jeszcze dziś w Nowych Horyzontach będzie można zobaczyć aż 16 różnych filmów, z czego 6 zostanie pokazanych przedpremierowo. Od środy przez cały weekend zapraszamy m.in. na seanse: Siły ogniaZdrajcyNaszego czasu#tuiterazZawód: kobieciarz oraz polskich przebojów – Sala samobójców. Hejter W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Oferta dla dzieci

Do repertuaru kina wróci też trzecia część przygód ulubienicy najmłodszych widzów, czyli Basia 3, ponownie będzie można zobaczyć Jakuba, Mimmi i gadające psy i premierowo Klarę Muu! – historię o najdzielniejszej i najbardziej muzykalnej krowie na świecie.

Wydarzenia specjalne

W czerwcu powróci jeden z najpopularniejszych cykli Nowych Horyzontów – „Najlepsze z najgorszych” – w ramach którego prezentujemy perełki kina klasy B. Z okazji ponownego otwarcia zagramy największą porażkę w dziejach kinematografii – Plan 9 z kosmosu (24 czerwca, godz. 20:00). Tego samego dnia polecamy również pokaz przedpremierowy Eastern w reż. Piotra Adamskiego i spotkanie online z twórcami filmu (godz. 19:00). Jeszcze w czerwcu wróci także cykl „Między słowami. Filmowe spotkania psychoanalityczne”; na pierwszy ogień wyświetlimy obsypanego nagrodami Jokera. Pod koniec miesiąca zapraszamy na 20. Tydzień Kina Hiszpańskiego (26 czerwca – 2 lipca), czyli przegląd najnowszych produkcji z Półwyspu Iberyjskiego.

Do zobaczenia w kinie!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułIlu stulatków mieszka we Wrocławiu?
Następny artykułStart zagranicznych połączeń lotniczych z Wrocławia. Poznaj plany przewoźników 
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.