Nowe Horyzonty uruchomiły platformę VOD! Zobacz filmy

0

Rozsiądź się wygodnie, wybierz filmy i zacznij tydzień z Nowymi Horyzontami VOD. Już teraz kino oferuje ponad 200 różnych tytułów, w tym kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych propozycji dla młodego widza.

Wszystkie filmy zostały pogrupowane w kilku sekcjach tematycznych (m.in. „Portrety kobiet w ogniu”, „Mistrzynie, mistrzowie” czy „Niehollywoodzkie Oscary”). Na dobry początek polecamy najświeższe tytuły z sekcji „Nowości” – m.in. Metamorfozę ptaków Catariny Vasconcelos – laureata ostatniej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty, Dau. Natasza Ilyi Khrzhanovskiego i Jekateriny Oertel, Nasz czas Carlosa Reygadasa czy Matthias i Maxime Xaviera Dolana.

Filmy dobrze wybrane

Tytuły dostępne w ofercie NH VOD zostały wybrane przez doświadczone kuratorki i kuratorów, którzy od lat przygotowują program wydarzeń Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, selekcjonując filmy z najważniejszych festiwali na świecie. Także tytuły sygnowane przez Kino Dzieci to selekcja najlepszych filmów dla młodego widza, które były prezentowane i nagradzane na światowych festiwalach, m.in. na Berlinale czy Cinekid.

Jak korzystać z platformy?

Wystarczy wejść na stronę nowehoryzonty.pl/vod, wybrać film, założyć darmowe konto (lub zalogować się na istniejące w serwisie nowehoryzonty.pl) i wykupić dostęp. Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo wystarczy zapłacić 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia w przycisk „Oglądaj”). Zakup pojedynczego dostępu jest możliwy bezpośrednio na stronie każdego z filmów.

Promocyjne zestawy

Dobre kino lubi towarzystwo. Na start platformy przygotowaliśmy specjalną ofertę: 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów. Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu zostanie wprowadzona stała promocja umożliwiająca zakup 5 filmów z całego katalogu w cenie 40 zł. Wszystkie tytuły objęte promocją będą specjalnie oznaczone na platformie NH VOD.

Przyszłość

Oferta NH VOD będzie się stale powiększać. Nowe tytuły pojawią się w katalogu już 12 marca. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zobacz filmy na Nowe Horyzonty VOD

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowa droga na wrocławskim Jagodnie
Następny artykułWe Wrocławiu powstało nowe Stowarzyszenie Dolny Śląsk zrzeszające 50 samorządów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.