Nowa odsłona salonu Levi’s® we Wrocław Fashion Outlet

0

Po zmianie lokalizacji i wystroju 11 września we Wrocław Fashion Outlet został ponownie otwarty salon marki Levi’s®. Minimalizm, jeszcze lepsza ekspozycja asortymentu oraz większa wygoda podczas zakupów to główne aspekty, które wzięto pod uwagę podczas aranżowania przestrzeni oraz dopasowywania jej do potrzeb i oczekiwań klientów, a także konceptu marki.

Levi’s® – salon kultowej marki w nowym wydaniu

Nowo otwarty salon Levi’s® we Wrocław Fashion Outlet został dopasowany do najnowszego konceptu brandu. Na przestrzeni 344 m2 zastosowano nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, które marka wdraża w swoich najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Wśród nich można wymienić wykorzystanie naturalnych materiałów, takich jak stal i drewno, które dodają wnętrzu minimalistycznego wyglądu, napinany sufit, a także iluminacje, dzięki którym asortyment jest jeszcze lepiej wyeksponowany. Nowy salon Levi’s® zmienił lokalizację, powiększył swój metraż i zyskał dodatkowe przymierzalnie – obecnie jest ich 12. To wszystko przekłada się na wygodniejsze zakupy dla miłośników tej kultowej amerykańskiej marki.

Amerykański styl, który pokochał cały świat

Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Dżinsy Levi’s®, od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, stanowią jedne z najbardziej rozpoznawalnych a jednocześnie najczęściej kopiowanych spodni na świecie. Dziś marka kontynuuje rozwój swojego innowacyjnego podejścia do mody, dostarczając zarówno dżinsy, jak i inną odzież denimową i akcesoria do około 500 salonów zlokalizowanych w ponad 100 krajach. Nie da się ukryć, że dla marki Levi’s® tak samo istotne jak kreowanie trendów modowych jest propagowanie zrównoważonego rozwoju.

Świadome zakupy w odpowiedzialnym społecznie centrum

Prowadzenie biznesu w duchu zrównoważonego rozwoju jest szczególnie bliskie Wrocław Fashion Outlet, jedynemu w regionie centrum outletowemu premium, które na co dzień podejmuje wiele proekologicznych inicjatyw. To właśnie dlatego obiekt chętnie współpracuje z markami, które także aktywnie działają w obszarze zrównoważonego rozwoju. Świadomość zmian klimatycznych i rosnącego zanieczyszczenia planety sprawia, że coraz więcej firm dąży do zminimalizowania swojego wpływu na środowisko. Jest to dla nas istotne, dlatego dokładamy starań, aby w naszym centrum klienci mieli możliwość zakupienia wysokiej jakości ubrań, butów czy akcesoriów od renomowanych producentów, dla których troska o otoczenie to podstawa działalności. Przykładem jest nasz wieloletni partner – marka Levi’s®, która dzięki wdrożeniu zrównoważonego systemu produkcji WATERLESS od 2011 roku oszczędziła 4,2 miliarda litrów wody, a 9,6 miliarda zostało odzyskane lub użyte ponownie. Na docenienie zasługuje też wykorzystanie przez markę bawełnianych konopi, Levi’s® WellThread, które pochodzą ze zrównoważonych upraw”, wyjaśnia Teresa Pieczonka, Leasing Director we Wrocław Fashion Outlet.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułObiekty nie z tego świata. Wyjątkowa wystawa we wrocławskiej PIEKARNI
Następny artykułSpotkajmy się w mieście! Rusza nowy cykl wykładów i spacerów po Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.